Vegan Olma Rehberi

5,0
Ürün Kodu: 9786051737386
168,50 TL 126,38 TL

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm işlemler 128 bit SSL ile güvende

HIZLI GÖNDERİ

Siparişleriniz ortalama 2-3 iş günü içinde kargoda

ÜCRETSİZ İADE

14 gün içerisinde ücretsiz iade ve değişim hakkı 

Vegan Olma Rehberi

Vegan beslenme konusunda dünya çapında en saygın otori- telerden olan Dr. Neal D. Barnard, FACC, George Washin- gton Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyelerindendir ve aynı zamanda Sağduyulu Tıp İçin Doktorlar Komitesi isimli kuruluşun başkanıdır. Dr. Barnard`ın ABD hükümeti tara- fından desteklenen araştırmaları, tip-2 diyabette uygulanan beslenmede devrim yaratmış ve elde ettiği bulgular, Ameri- kan Beslenme Kılavuzu Danışma Kurulu, Amerikan Diyabet Derneği ve Amerikan Tıp Derneği isimli kuruluşların konu- ya olan yaklaşımlarını etkilemiştir. Dr. Barnard 2015 yılında American College of Cardiology üyeliğine seçilmiş ve 2016 yılında ise American College of Lifestyle Medicine tarafın- dan verilen Trailblazer ödülüne layık görülmüştür. Aynı zamanda, ABD`deki tüm tıp öğrencilerine verilen Nutrition Guide for Clinicians isimli ders kitabının da başeditörüdür.

“Dr. Barnard, vegan beslenme ile ilgili bir ‘deneme sürüşü’ yapmamız gerektiğine hepimizi ikna ediyor. Gayet anlaşılır ve kolay takip edilebilir nitelikteki bu kitap, tıpkı bitkisel beslenmenin kendi gibi kolay sindiri- lebilir. Bütünüyle değerlendirildiğinde, okumaya değer bir nefasette.”

—Meredith Vieira, gazeteci ve televizyoncu

“Dr. Barnard’ı uzun yıllardır bitkisel beslenme devriminin lideri olarak tanıyoruz. Yazdığı bu kitap bitkisel beslenme yolculuğuna başlamanızı kolaylaştırıyor. Vegan Olma Rehberi’ni veganlığın ne olduğunu merak edenlere ve sağlıklı, enerji dolu, uzun, coşkulu bir yaşam sürmek isteyen herkese öneriyoruz.”

—Suzy Amis Cameron ve James Cameron