Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Yıldızların Altında

Yıldızların Altında

Orijinal Adı : Switch

Kategori : Gençlik Kulübü

Yazar : Christian Bieniek

Çevirmen : Erim BİKKUL

Sayfa Sayısı : 184

Çıkış Tarihi : Mart 2005

11.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Marvin ne ailesiyle ve arkadaşlarıyla ne de çevresinde olup bitenlerle ilgileniyordu. Durmadan kafa patlattığı iki konu vardı: Zaman ve uzay. İnsanların sorularını ukalaca cevapsız bırakıyor ve her şeyi bildiğini sanıyordu. Bir gün başına olabilecek en garip şeylerden biri geldi: Kendini bir anda, gizliden aşık olduğu Vivien'in bedeninde buldu. Ne yapacaktı şimdi? Kendi bedenine nasıl geri dönecekti? Marvin tekrar kendi olmaya çalışırken birçok olay yaşadı ve kimi zaman ortalığı iyice karıştırdı. Ama bu arada kendine ve çevresindekilere dair birçok şey öğrendi.
Bazen komik, bazen gerilimli, bazense hüzünlü... Marvin'in yolculuğu, sürükleyiciliğinden hiç ödün vermeden tüm bu hislere kapı açıyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753317146

ISBN : 975331714-x

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


elif

ben bu kitabı geçen sene okumuştum ve tekrarda okumak isterim. bu kitap çok güzel bazı yerlerinde bazı sözleri beni güldürdü, bazı bölümlerde meraklandım.. yani açıkçası harika bi kitap heerkese tavsiye ederiim. okumayanlar mutlaka okumalıı :)

Duygu UZEL

Beğendim dorusu bazı sözleri beni çk güldürdü.Hele o ben bu ismi jopon balığın a bile vermem sözü yok mu yazarı ayakta alkışlıyorum.Okumaya na aşk olsun

Çağla

Sihirli Annem türü diziler aslında şimdi çok moda, bu kitap da biraz onların tarzı ama daha büyükler için... Bende adaşıma katılıyorum ve başıma böyle bir şey gelmesini çok isterdim böylece herkesin yaşamını, ailesini, sorunlarını, artı ve eksilerini görmüş olurdum, çok matrak! ... Ama açıkçası çok süper falan değil bence, yine de fena değil... Okuyun ve siz karar verin.

ÇAĞLA KARTAL

Çok beğendiğimi söyleyemem ama değişikti ve Marvin'in yerinde olmak isterdim çünkü böylece herkes hakkında bilgi sahibi oluyor. Keşke böyle bir şey olsa, benim şu an en çok ihtiyaç duyduğum şeylerden biri bu

kumsal

Konusu çok farklı. Daha önce böyle bir kitap okumamıştım. İyi, güzel, hoş ama insanın kafasında soru işaretleri bırakıyor...

fulya özbütün

Kitabın akıcılığı olduğunu kabul ediyorum. İnsan meraktan çatlıyor. Bu tür kitaplardan hoşlananlar mutlaka okumalılar. Kitap hakkında bilgi verip okuma heyecanını kırmak istemiyorum ama şunu söylemeden edemeyeceğim kafanızda soru işaretleri kalacak! ?