Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Yeşil Gözler

Yeşil Gözler

Orijinal Adı : Anna Dagli Occhi verdi

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Sveva Casati Modignani

Çevirmen : Birgül Göker PERDİSA

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 574

Çıkış Tarihi : Ağustos 2004

Kitap Hakkında


İtalya'dan bir yazar: Sveva Casati Modignani
Yazdığı kitaplar sadece İtalya'da yedi milyon adet satmış olan Sveva Casati Modignani, İtalyan okuyucusunun çok sevdiği bir yazar. Kitaplarının pek çoğu başarılı film ve televizyon dizilerine konu oldu. Yayınevimizin daha önce yayımladığı 'Aşk Affeder mi?' de film yapılan kitaplarından biri. Modignani, insan yüreğine hitap eden sıcak ve sade anlatımı ve İtalyan toplumundan renkler aktarması nedeniyle, İtalya kadar diğer Avrupa ülkelerinde de sevilerek okunuyor.
Çok zengin ve güçlü işadamı Cesare Boldrani'nin cenaze töreninde, herkesin gözü onun tek evladı ve mirasçısı Anna'nın üzerindedir. O günden itibaren adeta bir imparatorluğun başına geçen Anna, geçmiş ile -özellikle babasının geçmişiyle- yüzleşmek zorunda kalır. Zaman içinde geriye doğru akan bu yolculukta, okurlar gizemli ve dramatik birçok olayla karşılaşacak, kendilerini, olağanüstü bir dille anlatılan büyüleyici bir öykünün içinde bulacaklar.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753316149

ISBN : 975331614-3

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


hulyami

"Yeşil Gözler kitabın ismi için iyi seçilmiş.Beklediğim gibi bulmasam da güzel bir hikaye idi.Özellikle erkek kahraman Cesare bana göre çok iyi canlandırılmış tam bir mükemmel erkek idi. Yaptığı mücadele geldiği konum yaşadığı ilk aşk ve Maria''ya aşık oluşu tek kelime ile harika idi..Maria ise tam anlamıyla bir muamma idi İlk kocasına bağlı kalmaya çalışması ve Cesare gibi bir erkek varken onda ısrar etmesi de aşkın gözünün ne kadar kör olduğunu anlatıyordu.."

Nilüfer

İsminden beyaz dizi kitabı gibi görünmesine rağmen,kesinlikle o tarz bir kitap değil.Bir insanın sıfır noktasından nasıl yükseldiği hakkında çok sürükleyici bir kitap.İçinde fakirlik,zenginlik,aşk,iş hayatı ve mistizm bile var.Okurken gerçekten yaşamış bir insanın hayat hikayesi olduğu izlenimine kapıldım ve etkilendim.Yazarın daha önce okuduğum "Aşk Affeder mi"isimli kitabını da beğenmiştim.