Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Yeraltı Günlükleri

Yeraltı Günlükleri

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Resimli Roman

Yazar : Şöhret Doğruyol Sağbaş & Mehmet Sağbaş

Editör : Yağmur Yavaş Aydın

Sayfa Sayısı : 216

Çıkış Tarihi : Ekim 2019

68.50
Bilim kurgu edebiyatının ödüllü yazarı Mehmet Sağbaş ile çocuk ve gençlik edebiyatının güçlü kalemi Şöhret Doğruyol Sağbaş’tan yeraltının tekinsiz ve gizemli dehlizlerinde geçen fantastik bir macera…

Kitap Hakkında


“…Gerçek bir yıldız görmemiş hatta varlığından dahi haberdar değillerdi. Yeri de göğü de birdi onların. Kaya her yerdi, her yerdeydi. Ne ay ne yıldız ne de gecenin ardından doğan güneş… Nemli, kaygan bir kayaydı bulutları; ışık böcekleriyse sarkıtlar arasında köşe kapmaca oynayan yaramaz yıldızları...”

 

Orkan, Kök, yabaniler, hohobadiler ve diğerleri… Tüm bu canlılar niçin yerin altında yaşıyordu? Böylesi bir hayat kendi tercihleri miydi? Yüzyıllar sonra bilimin ve insanlığın geleceği nokta belki de buydu. Eserleri ile distopya edebiyatının kıyısında gezinmekten hoşlanan iki yazar, güçlerini bu kez ortak bir paydada birleştirdi. Yeraltı Günlükleri, akıcı üslubu ve sürükleyici kurgusu ile okurunu gizemli bir maceranın içine çekerken çağdaş edebiyatın büyülü dünyası ile de tanıştırıyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051736426

ISBN : 978-605-173-642-6

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak

İlgili Kitaplar