Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Yeni Yıl Yeni Hayat

Yeni Yıl Yeni Hayat

Orijinal Adı : Jingle All the Way

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Debbie Macomber

Çevirmen : Nil Bosna

Editör : Gizem Çiçek

Sayfa Sayısı : 192

Çıkış Tarihi : Kasım 2021

37.50
Kitapları tüm dünyada onlarca dile çevrilen ve satış
rekorları kıran New York Times çoksatan yazarı
Debbie Macomber’dan yürekleri ısıtacak bir kış romanı.

Kitap Hakkında


Cesur adımlar atarak kendini aramaktan vazgeçmeyenlere...
 
Debbie Macomber'in, aşkın, değişmesi en zor hayatları bile nasıl değiştirip güzelleştirdiğini ve güçlü aile bağlarının dönüştürücü etkisini anlattığı yeni romanı okurlarıyla buluşuyor. Başarılı bir iş insanı olan Everly çalıştığı şirkette stresli günler geçirmektedir. Ortağı Jack onu bu stresten kurtarmak ister ve yılbaşı öncesinde bir aylığına izin alıp Everly'i tatile gitmesi için ikna eder. Jack, asistanı Annette’e Everly için sıcak ülkelerden birinde lüks bir gemi yolculuğu ayarlamasını söyler. Ancak Annette’in gizli bir intikam planı vardır. Everly için ayarladığı tur, lüks bir gemi turu değil, Amazon ormanlarında bir eğitim gezisidir ve yetişkinlerin yaz kampından farksızdır: İnternet yok, telefon yok, kamaralarda kilit yok. Everly bir kâbus gibi başlayan on beş günlük bu yolculuğun hayatını tamamıyla değiştireceğinden habersizdir.
 
Yeni Yıl Yeni Hayat, Amazon ormanlarının muhteşem doğasından Indiana’daki sıcacık bir aile ortamına uzanan aşk, umut ve macera dolu bir yeniden doğuş hikâyesi...

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786254140396

ISBN : 978-625-414-039-6

Boyutları : 13,5x21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar