Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Yeni Bir Yaşam

Yeni Bir Yaşam

Orijinal Adı : The Life Below

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Alexandra Monir

Çevirmen : Hande Helvacı

Editör : Merve Özcan

Sayfa Sayısı : 312

Çıkış Tarihi : Şubat 2021

84.50
Son Altı Finalist'in Yazarından
Tehlikelerle Dolu Yeni Bir Uzay Macerası

Kitap Hakkında


Houston, bir sorunumuz var!

 

Naomi, her gün başka bir doğal felaketle karşılaşan Dünya’dan bir uzay gemisiyle ayrıldığında yurdunu, ailesini ve canıgönülden sevdiği Leo’yu ardında bırakmıştır. Ne var ki onu uzayda daha büyük zorluklar bekliyordur. Uluslararası Uzay Eğitim Kampı, benzer bir görevi üstlenen ve başarısız olan astronotların başına neler geldiğini gizler. Bu yüzden Naomi, mürettebat Jüpiter’in uydusu Europa’ya varmadan önce Europa’daki dünyadışı yaşama dair gizemi çözmeye kararlıdır.

 

Elenmiş finalist Leo ise gözden düşmüş biliminsanı Greta Wagner’ın gemisiyle uzay yolculuğuna hazırlanmaktadır. Wagner’ın hipotezi doğruysa Europa’da tehlikeli dünyadışı yaşam biçimleriyle karşılaşmaları kesindir. Bunlardan habersizce uzayda seyreden Naomi’nin ve Leo’nun ortak hedefi hayatta kalmaktır.

 

Finalistler görevlerinin önemli bir adımını tamamlamış ve kendilerini rahat bir nefes almaya hazırlamıştır. Ancak bir anda tüm planları yerle bir olur. Kopan bir fırtına Leo’nun uzay gemisine hasar verir ve tehlikeli bir varlık Son Altı Finalist’e saldırır. Tüm sırlarsa akla gelebilecek en beter şekilde gün yüzüne çıkar. Leo ve Naomi peşlerini bırakmayan bu tehlikeleri sapasağlam atlatabilecekler midir?

 

Son Altı Finalist’in soluk kesici macerası ikinci kitapla kaldığı yerden devam ediyor. Kemerlerinizi sımsıkı bağlayın, bu sefer yolculuk uzaya!

 

 

“Sürükleyici ve macera dolu.”

—Bulletin of the Center for Children’s Books

 

“Distopyada yepyeni ve müthiş bir tarz.”

—Paperback Paris

 

“Bu aşırı inandırıcı gençlik bilimkurgusu, dünyamızın yakın gelecekteki hâlini iki başkarakterin gözünden anlatıyor ve dur durak bilmeyen bir heyecan sunuyor. Okumadan geçmeyin!”

—Barnes & Noble Teen Blog

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051738550

ISBN : 978-605-173-855-0

Boyutları : 13,5 x 21

Kapak Cinsi : Sert Kapak Kapak

İlgili Kitaplar