Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Yatağımdaki Serseri

Yatağımdaki Serseri

Orijinal Adı : A Hellion in my Bed

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Sabrina Jeffries

Çevirmen : Ayhan AKBAŞ

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 368

Çıkış Tarihi : Kasım 2011

37.50

Kitap Hakkında


Büyükannesinin "evlilik ültimatomu" karşısında öfkelenen Lord Jarret Sharpe, oyun masasında hiç de aşina olmadığı bir rakip karşısında şansı
- ve de kalbi - üzerine bahse giriyor.
Anne babasının gizemli ölümü bir skandal haline gelen, kumarbazlığıyla ünlü Lord Jarret Sharpe ailenin bira fabrikasını yönetmeyi uysalca kabul eder, tabii bunun karşılığında büyükannesi bir yıl içerisinde evlenmesini şart koşmayacaktır. Ancak Annabel Lake, ona bir bahis önerdiğinde içindeki kumarbaz buna karşı koyamaz. Annabel oyun masasında kazanırsa Lord Jarret, genç kızın ailesi tarafından kurulan ve batmakta olan bira fabrikasını kurtaracaktır. Jarret kazanırsa, Annabel onunla bir gece geçirecektir. Ne var ki meydana gelen bir dizi talihsiz olay bütün planları altüst eder...
Jarret girdikleri bahsin ardındaki asıl niyeti keşfettiğinde, bu defa bahsin sonunda Annabel'in bedenini değil kalbini de kazanmaya ant içer.
"Aşk romanları okumayı seven herkes Sabrina Jeffries okumalı!"
Lisa Kleypas
"Büyüleyici."
Booklist

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824774

ISBN : 9789944824774

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Juve Baby

sevdim! Sabrina'nın en iyilerinden biriydi bence.. bence bu kapak iyi değildi yaa, orijinal kapak yapmanız hoş ama bu değil, yalnız Gabe'in hikayesindeki (To Wed a Wild Lord ) orijinal kapak hoş, umarım bi an önce onun hikayesinide yayınlarsınız, Ölüm Meleği'ni mrk ediyorum doğrusu!! ..***..

Mine Şen

Orjinal kapak, mükemmel bir başlık. Ellerinize sağlık!