Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Yaşamın Sihirli Yılları: Okul Öncesi Dönem

Yaşamın Sihirli Yılları: Okul Öncesi Dönem

Kategori : Eğitimciler için

Yazar : Ayla Oktay

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 296

Çıkış Tarihi : Mayıs 1999

Kitap Hakkında


Hemen her toplumda anne baba ve eğitimcilerin çocuk için istedikleri, onun bedensel, duygusal ve zihinsel yönden sağlıklı bir biçimde büyümesi, topluma yararlı bağımsız bir yetişkin olması ve potansiyelini en üst sınırlara kadar geliştirebilmesidir. Tüm bunlar da çocuğa çok erken yaştan itibaren sağlanacak imkânlarla mümkün olabilir. Bu nedenle yaşamın ilk yıllarındaki, yani okul öncesi dönemdeki eğitimin, çocuğun içinde bulunduğu fizisel ve sosyal çevrenin onun gelişmesinde hayati bir rolü vardır. Bu yıllarda çocuğa verilenler ya da verilemeyenler onun geleceğini belirler.
YAŞAMIN SİHİRLİ YILLARI; OKUL ÖNCESİ DÖNEM; bu çağda çocuğu olan anne babaları, eğitimcileri ve geniş anlamda toplumdaki tüm yetişkinleri, 0-6 yaş çocuğunun özellikleri ve ihtiyaçları konusunda duyarlı kılmak amacıyla hazırlanmıştır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753311670

ISBN : 975-331-167-2

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


emre akb.

böyle bir kitabı okul öncesi öğretmenliği bölümünde okuyan herkese tavsiye eder ve bu kitabı okuyan anneler sayesinde de kusursuz bir neslin varolacağından eminim.

Beyza Halaç

Yazarı bölüm müdürümüz Ayla Oktay gibi değerli bir insan olan bu kitabın çocuk eğitimcileri için bulunmaz bir kaynak olacağına inanıyorum.

pembiş

bir okul öncesi öğretmenliği öğrencisi olarak bu kitap benim için yol gösterici niteliğinde eğitici bir başucu kitabı