Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Yarın ve Daima

Yarın ve Daima

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Deniz Güçlü

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 405

Çıkış Tarihi : Mart 2013

37.50
Nora Roberts inanılmaz bir yelpazeye sahip,
yetenekli bir anlatıcı.
Publishers Weekly

Kitap Hakkında


Boonsboro'daki tarihi otel hem savaşı hem de barışı gördü, el değiştirdi, hatta söylentilere göre periliydi. Şimdiyse Montgomery kardeşler ve onların enteresan anneleri sayesinde büyük bir yenilemeden geçiyor.
Tarihi oteli yenileyen mimar olan Beckett Montgomery'nin sosyal hayatı, pizza yiyip bira içerken işten bahsetmekten ibarettir. Ancak ilgilendiği bir proje daha vardır: On beş yaşından beri öpmeyi beklediği Clare.
Kocasını kaybettikten sonra doğduğu kasabaya geri dönen Clare Brewster, yalnız bir anne olarak üç çocuğunu büyütürken kasabadaki kitapçıyı da işletmektedir. Romantizm için çok az zamanı olan Clare, caddenin karşısında yeniden hayata dönen eski otele yakından bakmak istemektedir hem binaya hem de bu işin arkasındaki adama.
Otelin büyük açılışı yaklaşırken Beckett, Clare için özel bir tur düzenler ve birdenbire çok özel bir anı paylaşırlar. Bu bir buluşma değildir ama bu kısacık özel an yepyeni bir şeylerin başlamasına vesile olacak, olağanüstü bir maceranın kapılarını onlara açacaktır.
Her zaman eğlendiren bir yazar.
USA Today
Nora Roberts inanılmaz bir yelpazeye sahip,
yetenekli bir anlatıcı.
Publishers Weekly
Nora Roberts kendi alanının zirvesinde.
People Magazine

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944826501

ISBN : 9789944826501

Boyutları : 135x50

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle