Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Yarım Elma Gönül Alma

Yarım Elma Gönül Alma

Kategori : Gençlik Kulübü

Yazar : İpek Ongun

Sayfa Sayısı : 257

Çıkış Tarihi : Haziran 2005

14.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Gençlerin işine yarayabilecek yaşamla ilgili yazılar ve benim iflah olmaz armağan verme sevdam bir araya gelince, onlara bir sürpriz yapıp sevdikleri yazılarımı bir kitapta toplayarak, yarım elma gönül alma misali sevgili gençlere sunayım, diye düşündüm.
Bu kitabımı bana mektup yazan gençlere adıyorum, çünkü onlar bana zaman içinde yitip gitmeyecek armağanlar verdiler.
Ben de dönüp bu armağanları sizlere iletiyorum, yarım elma gönül alma diyerek.
Umarım hoşunuza gider.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753317511

ISBN : 975331751-4

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


büşra

duygu bu arada ''İPEK ONGUN'' kitabına başlama öykümüz kesinliqle aynı ;);)

büşra

inanıN bana bn Kitap okumaqdan nefreT eDen biriydim taaaa ki ''İPEK ONGUN'ÜN'' bir genç kızın gizli defterini okuyana dek o kitabdan snra snqi kitab kurdu olmuştum we seriyi dewamını alabilmeq için gün be gün para biriqdirioruMm...;) sağOluNn ''İPEK ONGUN'' :)

Seda Çobaner

Sevgili İpek Abla'cığım, bu kitap senin çocuk kitaplarından sonra okumuş olduğum ilk gençlik kitabındı. Ve gerçekten çok beğendim; içinde sana gelmiş mektuplara yer vermen, onlardan yola çıkarak çözüm yolları üretmeye çalışman, biz gençlere birşeyler vereceğim diye uğraşman... Bunların hepsi de gösteriyor sen "birtane"sin! Bu güne kadar senin gibi bir yazar okumadım ve gelecekte de okuyacağımı sanmıyorum. Bizleri bırakma olur mu? Seni çok seviyorum, seveceğim. Sevgili yazarım benim :))

roz

Serinin sonlarına yaklaştıkça sanki en yakın arkadaşımı Serra'yı kaybeder gibiyim.Daha 15 yaşındayım ve sanki Serra ile birlikte ağladım, onunla güldüm ve sanki onunla birlikte üniversiteye gittim.Hele Doğanay Hoca'nın anlattıklarını okurken sanki yanı başındaymışım gibi hissettim.Hayatımı o kadar kolaylaştırdıki inanmayacaksınız ama bu kitabı okuduktan sonra hayatımda çok şey değişti...

DUYGU

Ben eskiden kitaplardan nefret ederdim. Kuzenimin, İpek Ongun?un kitaplarını okuduğunu görünce bende başladım çok zevkli oldunu gördüm ve şu anda serisini bitirmek üzereyim bence herkes kitap okumalı.