Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Yaratıcı Zekanın Gücü

Yaratıcı Zekanın Gücü

Orijinal Adı : The Power Of Creative Intelligence

Kategori : Kişisel Gelişim

Yazar : Tony Buzan

Çevirmen : Beyhan KURT

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 160

Çıkış Tarihi : Temmuz 2003

Kitap Hakkında


Yaratıcılık sadece resim yapmak ya da bir müzik aleti çalmak değildir. Verdiğiniz her karar yaratıcılık gerektirebilir! Yaratıcı Zekanın Gücü; eğlenceli gerçeklerden, oyunlardan ve yaratıcılığınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak araçlardan oluşan bir kitap. Yaratıcı olduğunuzda içiniz enerji ve coşkuyla dolar, yepyeni fikirler üretebilirsiniz.
Tony Buzan'ın devrim yaratan Zihin Haritası tekniklerini kullanarak, aynı zamanda kendinize Leonardo Da Vinci ve Beethoven gibi dahileri örnek alarak aslında doğuştan yaratıcı olduğunuzu görebilirsiniz!

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314619

ISBN : 975331461-2

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

Yorum Ekle  

Yorumlar 


eren

Tony Buzan'ın bu eseri yeni teknikler önererek insanı içinde bulunan ama bir türlü açığa çıkartamadığımız sanatsal yetenekleri açığa çıkarmaya yardımcı oluyor.Aslında asıl amaç bu yeteneklerin açığa çıkması değil, bunların hayatımıza katacağı renkler ve artılar.Yani yaratıcı zekamızı kullanarak hayatımızı nasıl kolaylaştıracağımızı öğretiyor.Bence okunması gereken bir kitap.

burcu

Bu kitabı okudum iyiki de okumuşum bana tasarımlarımı geliştirmede çok yardımcı oldu ve şunu unutmayalım insan üstün bir varlık beyinde bu varlığa bağış edilmiş muazzam bir organ bu yüzdende dibine kadar kullanalım lütfen

ercan öztürk

Ben bu kitabı ve diğeri olan Aklın Gücü'nü okudum ve çok beğendim. Sağ beyin, sol beyin, ve ikisini de aynı anda kullanabilirseniz neler oluyormuş. Merak ediyorsanız mutlaka okuyun.

Bahadır ÜSTEM

Tony BUZAN ülkemizde pek çok çeviri kitabı ve makaleleri ile tanınmış bir yazar. Bu kitabını henüz okumadım ancak önceki kitapları gibi bu da okuyucusuna yepyeni bir dünyanın kapılarını açacağına kuşkum yok. Önceki 1-2 kitabı haricinde diğer tüm kitaplarını kitaplığıma ekledim ve zevkle de okumaktayım. Bu kitabı da bir an önce alıp okumak istiyorum.

Mahir aslan

ya ben ben kitabı okumadım ama en kısa zamanda okumayı düşünüyorum.Bu kitapta dikkatimi çeken şeyin ne olduğunu soracak olursanız.Size tek diyeceğim şey kitabın kapağı ve başlığı okumadığım halde farklı bi kitap oladuğunu düşünüyorum.