Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Yapılandırıcı Eğitim Programı Çerçevesinde Öykülerle Belirli Gün Ve Haftalar

Yapılandırıcı Eğitim Programı Çerçevesinde Öykülerle Belirli Gün Ve Haftalar

Kategori : Eğitimciler için

Yazar : Meral Durubaş

Editör : Nihal KUŞHAN

Sayfa Sayısı : 149

Çıkış Tarihi : Haziran 2007

14.25
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Okumak, bilgiye ulaşmanın en kolay ve güvenilir yolu. Bu nedenle çocuklarımıza okuma alışkanlığı kazandırmak istiyoruz. Ama okuma alışkanlığı kazanmaları da yeterli değil. Bunun yanında, okudukları eserlerin çocuklarımızın düşünce dünyalarını geliştirmesi, dil yeteneklerine katkıda bulunması ve onları bilgilendirmesi gerektiğine inanıyoruz; çünkü çağımız bilgi çagı. Çocuklarımız birçok bilgiyi, en kısa zamanda öğrenmek zorundalar. Ancak edindikleri bilgilerin kalıcı olması yani tam öğrenmenin sağlanması da önemli. Bu bilinçle hazırladığımız ''Yapılandırıcı Eğitim Programı Çerçevesinde Belirli Gün ve Haftalar'' isimli kitabımızla çocuklarımızın pek çok konuyu yaşayarak öğrenmelerini hedefledik.
Kitabımızdaki öyküler, eğitim sistemimizde çok önemli yer tutan ''Belirli Gün ve Haftaları'' içerikleriyle kavratmak, çocuklarımızda doğa, insan ve millet sevgisi uyandırmak arzusuyla hazırlanmıştır. Öyküleri günlük tarzında hazırlayarak çocuklarımıza ''yazma sevgisi ve bilinci'' kazandırmak istedik.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944820097

ISBN : 994-482-009-7

Boyutları : 165x235

Kapak Cinsi : Karton Kapak

Yorum Ekle