Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Yalnız Kalmak İstiyorum!

Yalnız Kalmak İstiyorum!

Orijinal Adı : Mates, Dates and Sole Survivors

Kategori : Gençlik Kulübü

Yazar : Cathy Hopkins

Çevirmen : Azize AKIN

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 151

Çıkış Tarihi : Şubat 2004

Kitap Hakkında


Tatil için yaptığı bütün planlar suya düşen Lucy kendini çok yalnız hissetmektedir. Herkesin bir erkek arkadaşı varken kendisi, aylardır bir darılıp bir barıştığı Tony tarafından sonunda terk edilmiştir. Üstelik Tony şimdi başka biriyle beraberdir. İyice umutsuzluğa kapılan Lucy, bir hafta sonu Izzie ile birlikte gittiği bir seminerde, tam ona göre olduğunu düşündüğü bir gençle karşılaşır. İlgisi karşılıksız kalmaz. Ancak bir süre sonra sıkılmaya başlar. Birinin onu bu kadar çok sevmesi mümkün müdür?

Bu kitapla birlikte "Kilitli Not Defteri" genç okurlara Epsilon'un armağanı!

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753315456

ISBN : 975331545-7

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


hatice

ayyyyy bu kitabı bayıldım ama ilki daha güzelditony le nie ayrıldılarki birde nesta dan hiç bahsetmiyor ama daha ikincisini okumadım nasipsi oda (inşallah) devamı gelir =)

Meltem(Autumn_Wind)

İlkinden daha güzeldi bence mükemmel... Keşke bu 2. de melek kartları olsaydı... Devamı gelsin lütfen...

Özlem SAYAN

Kitabı tatildeyken okumuştum gerçekten harika herkese tavsiye ederim.Kitapları kolay kolay beğenmeyenler bu kitabı hemen okumalılar bence.

büşra öztürk

Bu kitabı alırken hiç tereddüt etmedim. Çünkü içeriğinden de anladığım kadarıyla bu kitap muhteşemdi. Bu kitabı tam iki günde okudum.Arkadaşlarım bu kitabı okumak için sıraya girdiler.Yaklaşık on kişi bu kitabı bekliyor. Ben onlara bu kitabı tavsiye ettim aynen sizede tavsiye ederim. O kadar güzel bir kitap ki onu ikinci kez okuyacağım. Hayatımda okuduğum en ama en eğlenceli kitaptı. Bu kitabı ben çok sevdim eğer eğlenceli bir kitap arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kardeşlerim bile okumayı yeni sökmesine rağmen, bu kitabı o kadar övmüşüm ki onlarda okumak istediler.Yazarına herkes adına çok teşekkür ederim. Herkesin okumasını mutlaka ve mutlaka tavsiye ederim. :) :)

aylin arican

Bu kitap gerçekten de süperr, herkese tavsiye ederim. Çok eğlenceli bir kitap, yazarına teşekkürler, bu tip kitapları çook ama çookkk seviyorum...:)

beste gülan

Bütün herkese tavsiye ediyorum.Hayatımda okuduğum en eğlenceli kitap diyebilirim...

mert onur konuk

Kitap süperdi ben öyle bir kitap okudum buda ikinci oldu yazarına teşekkürler herkese okumasını tavsiye ederim: -)))

sibel selin çidem

gerçekten çok güzeldi okuduğum en iyi kitaplardan biri herkese tavsiye ederim ama önce aklım bir karış havadayı okurlarsa daha iyi anlarlar

sezen altunkaya

Gerçekten güzel bir kitap. Herkesin okumasını tavsiye ederim.