Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Winx Efsanesi: Kader  - Perilerin Yolu

Winx Efsanesi: Kader - Perilerin Yolu

Orijinal Adı : The Fairies' Path (Fate: The Winx Saga)

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Ava Corrigan

Çevirmen : İrem Kulaber

Editör : Gizem Çiçek

Sayfa Sayısı : 288

Çıkış Tarihi : Haziran 2021

68.50
Sihir doğanın bizzat kendisinde saklıdır!

Kitap Hakkında


“İçinde duyguların aktığı bir nehir var. Onu bul. Gir içine. Şüphelerini bir kenara bırak.”
 
Bloom, Aisha, Terra, Musa ve Stella; Alfea Uluslararası Peri Okulu’nun en yeni öğrencilerinden. Onlar içlerindeki eşsiz güçler ve doğa ile kurdukları muhteşem bağlantılar sayesinde yaşadıkları dünyaya sihir sunuyorlar. Gözleri mavi ışıltılarla dolu Su Perisi Aisha, bitkiler âleminin dilinden iyi anlayan Toprak Perisi Terra, canlıların tüm duygularını hissedebilen Zihin Perisi Musa, görünmez olabilen gösterişli Işık Perisi Stella ve Alfea’ya insanların dünyasından gelen Ateş Perisi Bloom.
 
Sürprizlerle dolu beş genç peri, yeni bir okula başlayan herkesin istediklerini istiyor: Kim olduklarını keşfetmek, iyi yönlerini güçlendirmek, iyi arkadaşlar edinmek ve sihirlerini geliştirmek.
 
Ancak bilmedikleri bir şey var: Eski bir felaket, küllerinden doğmak üzere. Herkes Yanıkların dilden dile dolaşan kötülüklerinin tarihin tozlu sayfalarında kaldığını düşünse de bu tehlikeli yaratıklar, Periler Diyarı’nın gizemli topraklarına yeniden adım attı. Ufukta büyük bir savaş görünüyor ve Alfea’nın en karanlık sırlarının açığa çıkması gereken zaman yaklaşıyor.
 
Winx Efsanesi: Kader; kim olduğumuzu keşfetmeye, zayıflıklarımızı kucaklamaya, güçlü yönlerimizi parlatmaya dair aşkla, dostlukla ve cesaretle örülmüş nefes kesici bir takım ruhu hikâyesi...
 
'Alfea’nın mezunları diyarlara hükmetti, ordular yönetti. Güçlü yadigârlar yaratıp uzun süre önce kaybolan sihri keşfettiler. Öbür Dünya’yı şekillendirdiler. Eğer burada başarılı olursan, sen de bunları yapabilirsin.'
Sesi yumuşak, ciddi ve etkiliydi. Sözleri önümde başka tuhaf diyarların haritaları gibi açılıyordu. Bayan Dowling muhteşem bir işe alım konuşması yapmıştı ama ben işe alınmak istemiyordum."
 
Duygu ne kadar güçlüyse, sihir o kadar güçlüdür.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051739069

ISBN : 978-605-173-906-9

Boyutları : 13,5x21 cm

Kapak Cinsi : Şömizli Sert Kapak

İlgili Kitaplar