Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Virgin Diyeti

Virgin Diyeti

Yazar : j.j. virgin

Çevirmen : Nihal GÖKÇE

Editör : Elif Dinçer

Sayfa Sayısı : 384

Çıkış Tarihi : Mayıs 2013

22.50
SATIŞ DIŞI
Virgin Diyeti'yle sağlığınızı geri kazanırken yangı giderici, sağaltıcı birçok besin tüketirken, gıda intoleransına yol açması en olası yedi gıdadan uzak duracaksınız.

Kitap Hakkında


Sadece doğru besinler -yağsız yoğurt, yumurta beyazıyla yapılmış omletler, tam buğday ekmekleri, hatta tofu- tüketiyor ama hâlâ kilo veremiyor musunuz? Bu işin sorumlusu çok sevdiğiniz diyet gıdaları olabilir.
Yeni bir çığır açan bu programda, beslenme ve fitness uzmanı JJ Virgin kilo almanın arkasındaki sırrı açıklıyor: Gıda intoleransı. Süt ürünleri ya da glutene karşı vücudun verdiği olumsuz bir tepki, yangıyı tetikleyerek ve şişkinlik, sivilce, baş ağrısı, eklem ağrısı ve -en kötüsü- inatçı kilo alımına neden olabilir.
Virgin Diyeti'yle sağlığınızı geri kazanırken yangı giderici, sağaltıcı birçok besin tüketirken, gıda intoleransına yol açması en olası yedi gıdadan uzak duracaksınız. Kendinizi asla aç ve mutsuz hissetmeyeceksiniz ve sadece bir hafta içinde üç kilo verecek, karın bölgenizdeki şişkinlikten kurtulacak, bedeninizi yangıdan temizleyecek ve kendinizi çok daha genç hissedip, öyle de görüneceksiniz.
Üstelik bu sadece başlangıç!

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944826679

ISBN : 9789944826679

Boyutları : 135x50

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle