Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Villa

Villa

Orijinal Adı : The Villa

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Mine Atafırat

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 492

Çıkış Tarihi : Haziran 2012

Kitap Hakkında


Ailesi üç kuşaktan beri Napa Vadisi'nden İtalya'ya kadar, bütün dünyada kalitesiyle Giambelli şaraplarını üretmekte olan Sophia, işini severek yapmakta ve Giambelli Şirketi'nin saygıdeğer imajını korumak için büyük özen göstermektedir. Sophia'nın büyükannesi -ailenin reisi- Teraza bütün aileyi bir araya toplayarak Giambelli Şirketi'nin MacMillan Şarap Fabrikaları ile birleşeceğini açıklayınca, Sophia'nın konumunda değişiklik olur. İki şirketin birleşmesini organize etme görevi Tyler MacMillan ile ona verilmiştir. Sophia, Ty'a pazarlamanın inceliklerini öğretecek, Ty da ona, üzüm yetiştirmenin ve şarapçılığın püf notlarını gösterecektir. Sophia yakışıklı ve suratsız Tyler MacMillan'la çalışmaya hazır değildir ama... aralarındaki çatışma tutkuya dönüşünce dünya başka bir şekle bürünür. Aşk her şeyin rengini değiştirmiştir. Ancak hiç beklenmedik ölümler ve şirkete yönelik sabotajlar Giambelli ailesini kökünden sarsar, hepsini dehşete düşürür...

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753313957

ISBN : 975331395-0

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Sibel Borazan

Tek kelimeyle müthiş. Nora Roberts'ın tüm kitapları gibi bu da muhteşem. Mutlaka okumalısınız.

hazal saracoglu

Kitabın konusu mükemmel anlatım tarzı yine kendine özgü fakat en başta şarap yapımından fazla söz edilmiş şarap meraklıları için çok iyi bir kitap olur. Bir de Nora Roberts kitaplarının genelinde cinselliğe çok önem veriyor bence biraz azaltmalıydı. Ama ben bu kitaba 10 üzerinden 12 verirdim. Bu tarz kitaplara benim gibi zaafı olanlar okumalı.

ipek

Yazar bu kitapta dışına çıkmadığı kurallarını biraz olsun bozmuş. Örneğin kitaptaki kadın karakter çok atılgan ve yerine göre oldukça kaba ama ben onu da diğer kahramanlar kadar kolay sevdim. Çünkü kabalığının ve fazla girişken olan bu kişiliğin altında aslında çok tatlı bir insan var. Bu sefer bazı yönleriyle biraz daha farklı ama yine sürükleyici ve keyifli bir kitap. Bence kaçırmayın.

büşra

ben nora roberts a ait olan her kitabı beğendiğim gibi bunu da çok beğendim.aşk romanlarını sevenler için ideal...