Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Vektör

Vektör

Orijinal Adı : vector

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Robin Cook

Çevirmen : Nurdan Reisoğlu

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 408

Çıkış Tarihi : Ağustos 1999

Kitap Hakkında


New York'ta yaşayan bir taksi şoförü olan Yuri Davydov, Amerika'da aradıklarını bulamayıp hayal kırıklığına uğramış bir Rus göçmenidir. 'Amerikan Rüyası'na karşı duyduğu öfke ve nefreti bir eyleme dönüştürme arzusuyla yanıp tutuşurken, hükümeti devirmek isteyen, aşırı sağ eğilimli, iki militanla tanışır. Bu iki terörist, maşa olarak kullandıkları dazlakları devreye sokarak, eski Sovyetler Birliği'nde biyolojik silah yapımında çalışmış olan Yuri'ye korkunç projesi için gereken malzemeyi sağlar. Böylece 'Sansar Operasyonu' başlatılmış olur.
Öte yandan (Robin Cook'un 6. Kromozom kitabından tanıdığınız) Dr. Jack Stepleton ile Dr. Laurie Montgomery, Manhattan Adli Tıbbı'na gelen iki farklı vaka (şarbondan ölmüş bir tüccar ve öldürülmüş bir dazlak) üzerinde çalışırken, aradaki bağlantıyı fark ederek bilmeceyi çözer ve şehri felaketten kurtarmak için mücadeleye girişirler.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753311847

ISBN : 975-331-184-2

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


çelik

Bence Robin Cook çok harika bir kitap ! Her yaşta insanın severek okuyacağı bir kitap !

KADRİYE DURUCASU

Bence Mükemmel Bir Kitap

Mustafa

Robın Cook gerçekten güzel bir kitap kaleme almış sayfalar ilerledikçe insan heyecanlanıp meraklanıyor acaba bundan sonra ne olacak diye gerçekten güzel bir yapıt. Herkesin okumasını isterım.

cihat

Ben bu yazarın 9 kitabını da büyük bir zevk ve heyecanla okudum bu kitabında da gerçekten olabilecek bir olayı ele almış olması bakımından oldukça etli ve insanda derin duygular uyandırıyor. Yazarımızın bahsettiği karakterlerden Dr.Jack Steptan geçtiği diğer kitapların da okunmasını tavsiye ederim (Virüs, 6.Kromozom)

sinembaşarır

Robin Cook bu kitabında yine toplumlar için çok önemli bir konuyu insanı sıkmadan canlılık ve müthiş bir enerji eşliğinde okuyucuya aktarıyor. Bir doktor olması belki de onu bu konularda daha çok sorumluluk sahibi yapıyor, ancak Cook işini çok iyi bilen bir doktor ve yazar :) savaşların eşiğinde yaşadığımız şu günlerde biyolojik silahların da normal silahlar kadar, belki de onlardan daha fazla tehlikeli olduğunu ve üzerinde çok dikkatli davranılması gereken hassas bir konu olduğunun da üzerinde duruluyor. Soluk soluğa yolda, otobüste, dişçi bekleme salonunda okunulabilecek, bilgiyi sıkılmadan ve heyecanla alabileceğiniz bir kitap! Uzun bir süre etkisinden kurtulamadığımı da ifade etmeden geçemeyeceğim. Okuyun ve mektuplarınızı açmadan önce dikkatli olun! ;)

Mustafa / İstanbul

Robın Cook gerçekten güzel bir kitap kaleme almış sayfalar ilerledikçe insan heyecanlanıp meraklanıyor acaba bundan sonra ne olacak diye gerçekten güzel bir yapıt. Herkesin okumasını isterım.