Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Vazgeçmem Senden

Vazgeçmem Senden

Orijinal Adı : Seduce Me At Sunrise

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Lisa Kleypas

Çevirmen : Seden Gürel

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 352

Çıkış Tarihi : Mayıs 2012

37.50

Kitap Hakkında


New York Times gazetesinin çok satan kitaplar listesinin gözde yazarından göz kamaştıran bir roman daha...
İNKÂR EDİLEN BİR ARZU...
YASAKLANMIŞ, ÖZLEM DOLU BİR AŞK...
Yakışıklı bir Çingene olan Kev Merripen uzun süredir güzel ve terbiyeli Winnifred Hathaway'yi arzulamaktadır. Fakat gizemli bir kökene sahip olduğundan belirsiz geçmişinin etrafına ışık saçan hassas Win'e zarar vermesinden korkar. Bu yüzden onun cazibesine karşı koymaya çalışır ve çok geçmeden genç kız ondan çok ama çok uzağa gitmek zorunda kalır.
Merripen, Win İngiltere'ye geri döndüğünde her ne olursa olsun aşkı inkâr eden biriymiş gibi görünmeye devam eder. Bu sırada genç kızın karşısına çekici, karşı konulmaz bir talip çıkar. Kev ya şimdi harekete geçecektir ya da asla. Fakat önce kaderine dair tehlikeli bir sırla yüzleşmesi gerekmektedir, aksi takdirde âşık olduğu kadını sonsuza dek kaybedecektir.
"Nefesinizi kesecek." Romantic Times

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944825351

ISBN : 9789944825351

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

Yorum Ekle  

Yorumlar 


ASLI

Harika. Yalnız Lisa Kleypas ın çevrilmemiş Hathaways ve Wallflower serileri bu kadar ilgi görürken, EPSİLON neden bunların çeviri ve piyasaya sürme işini bu kadar yavaştan alıyor bilinmez!

Elizabeth Bennet

Lütfen Wallflower serisinin devamını getirin. Henüz çevrilecek iki kitap varken diğer kitapları çevirmeniz seriyi parçalıyor. Daha Daisy ve Rafe'in kitabı çıkmamışken siz yine diğer seriye geçiyorsunuz. Evet Lisa'nın yeni kitabının çıkmasından dolayı çok mutluyuz teşekkürler, ama lütfen serileri bölmeyin.

refika

neden yazarın kitaplarını sırasıyla yayınlamayıp atlayarak yayınlıyorsunuz bu çok sinir bozucu

Juve Baby

o kdr mutluyum ki, Lisayı görmek süper, twitter'da çok taciz ediyordum sizi Lisa konusunda, üzgünüm ama değdi :P süpersin Epsilonnnnn! ..***..

ZELİŞ

Çevirinin Seden Gürel tarafından yapılmasına inanılmaz sevindim.