Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Vahşiler Futbol Takımı 4  Dört Kişiye Bedel JULI

Vahşiler Futbol Takımı 4 Dört Kişiye Bedel JULI

Orijinal Adı : Juli die Viererkette

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Roman

Yazar : Joachim Masannek

Çevirmen : Erim BİKKUL

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 160

Çıkış Tarihi : Mart 2017

44.50
Tatilden döndüklerinde Vahşiler Takımı'nı üç sürpriz bekliyordu. İlki: Top sahaları artık top sahası değil, gerçek bir stadyumdu! İkincisi: Antrenörleri Willi oraya harika bir ışık sistemi kurmuştu! Üçüncü sürpriz de vahşi futbolcularımızın artık gerçek bir ligde oynayacak olmalarıydı

Kitap Hakkında


Vahşiler Futbol Takımı 4

Dört Kişiye Bedel JULI


Tatilden döndüklerinde Vahşiler Takımı'nı üç sürpriz bekliyordu. İlki: Top sahaları artık top sahası değil, gerçek bir stadyumdu! İkincisi: Antrenörleri Willi oraya harika bir ışık sistemi kurmuştu! Üçüncü sürpriz de vahşi futbolcularımızın artık gerçek bir ligde oynayacak olmalarıydı. Elbette bu durumdan hepsi gurur duyuyordu. Juli bunu en çok babasına anlatmayı istiyordu. Ne var ki babası artık onlarla oturmuyordu ve Juli onun nerede yaşadığını bilmiyordu. Juli babasını ararken Şişko Michi ve onun çetesinin ellerine düştü. Ona şantaj yapmaya kalktılar. Arkadaşları elbette Juli'ye arka çıktılar ve Şişko Michi'ye meydan okudular. Şato'daki savaşta her şeylerini ortaya koydular.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051732305

ISBN : 978-605-173-230-5

Boyutları : 13,5 x 21

Kapak Cinsi : 3. hamur 80 gr / Sert Kapak

İlgili Kitaplar