Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Uzak Diye Bir Yer Yok

Uzak Diye Bir Yer Yok

Orijinal Adı : There's No Such Place As Far Away

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Richard Bach

Çevirmen : Mehmet HARMANCI

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 64

Çıkış Tarihi : Aralık 1998

Kitap Hakkında


Mesafeler bizi dostlardan ayırır mı? Sevdiğimiz biri ile olmak istiyorsak zaten orada değil miyizdir?
Yirmi beş yıl önce Rae Hansen adında küçük bir kız beşinci doğum gününe arkadaşı Richard Bach'I davet etmişti. Onun çöllerin ve fırtınaların ve dağların ötesinde yaşadığı halde partisine gelmesini bekliyordu. Bach'ın partiye nasıl geldiği ve ne armağan getirdiği 1979da ilk yayınlandığından bu yana binlerce okuru etkileyen bu büyüleyici klasikte anlatılmaktadır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753311595

ISBN : 975-331-159-1

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


gülçin polat

Nedir bu? Altıncı his mi, umut mu, inancın kazanması mı? Rae Hansen mi yoksa Bach mı? Hangisinin inancı kazanıyor, sonunda? Uzak diye bir yer yok... Okudum ve ayrılıkların aslında kişilerle yan yanayken de yaşanabileceğini, düşünmenin, düşünerek yanında olmanın formülünü buldum. Gerçekten; uzak diye bir yer yok.

sinem sevgen

Okuduğum ilk andan itibaren başucu kitabım oldu bu kitap...İnsanın gerçek dost olarak nitelendirdiği kişiler için hissedebileceği -hissetmesi gerekenleri- yakınlık uzaklık kavramını en iyi şekilde yansıtan bir kitaptır benim için. Henüz okumayanlara tüm içtenliğimle tavsiye ediyorum