Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Uğursuz Kolye

Uğursuz Kolye

Orijinal Adı : The Reef

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : İbrahim Kırkağaçlıoğlu

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 464

Çıkış Tarihi : Ocak 2010

32.50

Kitap Hakkında


Deniz arkeoloğu olan Tate Beamont, babasının deniz dibinde eski eser ve hazine arama tutkusunu paylaşan genç bir kızdır. Yıllar içinde batık gemilerde pek çok güzel şey buldukları halde, arkasında kana bulanmış bir efsane bırakan Anjelik ın Laneti ile yolları hiç kesişmemiştir. Baba kız böyle bir avın peşine düşeceklerse, bunu Buck ve Matthew olmadan yapamayacaklarını görürüler.Tate başlangıçta, bu ulaşılması güç hayali yabancılarla paylaşmayı öfkeyle reddettiği halde, sonra fikrini değiştirir. Derin suların altındaki ortak çalışma sırasında iki genç arasında gerilimli bir aşk doğar.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753311977

ISBN : 9753311974

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


kitapkurdu

Bende bu kitabın içeriğini okudum ve hoşuma gitti ancak yaşıma uygun mu? Ben şu an 13 yaşındayım ve kitanbın yaşıma ağır gelmesinden endişe ediyorum..!

deniz

kitabı yeni okumaya başladım ve şu ana kadar iyi gidiyor.. teşekkürler epsilon (:

aslı

13 yaşındayım.Acaba kitap bana ağır gelir mi diye merak ediyorum.Tanıtım yazsısına göre güzel görünüyor...

büşra

aşk kitabı mı ?

meryem dağlar

Yazarın Türkçe'ye çevrilen 13 kitabından 12?sini okudum. Sadece "Uğursuz Kolye" kitabını bulamadım. Lütfen yeni baskısını dört gözle bekliyorum. Ayrıca yazarın nehrin sonu adlı kitabı sayfanızda yok. Kitabın ikinci baskısı da yapıldı. Eminim sayfanızı takip eden Nora Roberts tutkunlarından bu kitabından haberdar olmayanlar varsa nehrin sonu adlı kitabını listede görmekten hoşlanacaklardır. Harika bir kitap.

halime okyay

Nora Roberts bu isim üzerine yorum yapmaya bile gerek yok. Uğursuz Kolye dışında tüm kitaplarını okudum. Polisiye-aşk-gerilim hepsi var. Bunun da baskısının yapılmasını istiyorum. Lütfeeen...

ali kemerli

Ben bir deniz çocuğu olarak söz yerindeyse nerdeyse nefes almadan okuduğum bir kitap inşallah kitabı buradaki yorum yazan arkadaşların azlığı kadar değildir. Çünkü okumayanlar bence çok şey kaçırıyorlar, herkesiz içinde macera, amaç, aşk ve birazda birilerinden alınacak öç vardır diye düşünüyorum. Sevgiler...

serpil özdemir

çok güzel çok sürükleyici bir kitap.

dilara

nora roberts'ın bu kitabı nefes kesiyor umuyorum epsilon yayın evi olarak kendisinin ve judith mcnaught'ın daha fazla kitabını yayınlamayı sağlarsınız.

Pekay KOCABAY

Tropik denizlerde hazine avına çıkan iki gencin gerçek hazineyi yani aşkı bulmalarının öyküsü. Kolyenin gizemini araştırırken karşılaştıkları tehlikeler Matthew ve Tate arasında gelişen aşk kadar soluk kesici. Müthiş bir macera ve tutku dolu romantizm?Sakın kaçırmayın. Özellikle şunu da belirtmek isterim ki Nora Roberts asla Danielle Steel ile karşılaştırılmamalıdır. Nora Roberts kurgu ve anlatım yönünden çok daha üstün bir yazar. Karakterler arasındaki diyaloglar ilginç ve sürükleyici. Özellikle karakterlerin kendi içindeki hesaplaşmalarını ve psikolojilerini romanın kurgusu içine daha iyi oturtabiliyor. Kısacası NORA ROBERTS GİZEM VE GERİLİM UNSURLARINI KULLANARAK ROMANINA HAREKETLİLİK VE MACERA KATARKEN DUYGUSALLIĞI, AŞKI VE TUTKUYU KULLANARAK İNSANIN KALBİNİ ELE GEÇİRİYOR. Umarım bundan sonra yayınlanacak kitapları Jewels Of The Sun, Honest Illussion veya Born In trilojilerinden birisi olur.

Nihal Altın

Nora Roberts gerçektende muhteşem bir yazar. Kitaplarını okurken insanda bir çok duyguyu uyandırmayı başarıyor. Karakterler, duygular, düşünceler, olaylar çok iyi tasarlanmış ve harmanlanmış. Kitap asla bitsin istemiyorsunuz. Daha iyi tanıtım yapılması gerektiğini düşünüyorum. Kitabı okuması için verdiğim tüm arkadaşlarım bu yazarı daha önce bilmediklerine üzüldüler. Danielle Steelden çok daha iyi yazdığı da bir gerçek ama ondan daha az tanınması üzücü.

Aysegul Ozkan / Istanbul

Benim yorumum bu kitaba özel değil! Bu yazara ozel! Bu tür kitap okuyanlar için Nora Roberts bir hazine! Muhteşem bir hızla dört ayrı tarzda kitap yazıyor. Judith McNaught gibi Nora Roberts'ın şimdiye kadar Türkçe'ye çevrilmemesi büyük bir kayıptır. Nora Roberts'ın Türkçe'ye çevrilebilecek 30'dan fazla kitabı var. Hepsi birbirinden güzel. Lütfen diğerlerini de çevirin ve bu tarzın okuyucularına bu muhteşem yazarları tanıtın. Bundan sonra sırada bence "Born in Fire", "Born in Ice" ve "Born in Shame" veya diğer üçlemelerinden biri olmalı.

Pekay KOCABAY / Ankara

Tropik denizlerde hazine avına çıkan iki gencin gerçek hazineyi yani aşkı bulmalarının öyküsü. Kolyenin gizemini araştırırken karşılaştıkları tehlikeler Matthew ve Tate arasında gelişen aşk kadar soluk kesici. Müthiş bir macera ve tutku dolu romantizm! Sakın kaçırmayın. Özellikle şunu da belirtmek isterim ki Nora Roberts asla Danielle Steel ile karşılaştırılmamalıdır. Nora Roberts kurgu ve anlatım yönünden çok daha üstün bir yazar. Karakterler arasındaki diyaloglar ilginç ve sürükleyici. Özellikle karakterlerin kendi içindeki hesaplaşmalarını ve psikolojilerini romanın kurgusu içine daha iyi oturtabiliyor. Kısacası NORA ROBERTS GİZEM VE GERİLİM UNSURLARINI KULLANARAK ROMANINA HAREKETLİLİK VE MACERA KATARKEN DUYGUSALLIĞI, AŞKI VE TUTKUYU KULLANARAK İNSANIN KALBİNİ ELE GEÇİRİYOR. Umarım bundan sonra yayınlanacak kitapları Jewels Of The Sun, Honest Illussion veya Born In trilojilerinden birisi olur.