Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Üç Kader Tanrıçası

Üç Kader Tanrıçası

Orijinal Adı : Three Fates

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Mine Atafırat

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 528

Çıkış Tarihi : Mayıs 2004

32.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


7 Mayıs 1915 günü bir Alman denizaltısı, Lusitania transatlantiğini batırdığında, iki erkeğin hayatı sonsuza kadar değişecektir.
Zengin ve başarılı bir adam olan Henry Wyley, Kader Tanrıçası olarak tanımlanan üç heykelden ikincisini bulma umuduyla geldiği Avrupa'da hayatını yitirirken, hırsız Felix Greenfield İrlanda topraklarında onurlu ve mutlu bir yaşam kurar.
Seksen yedi yıl sonra, Greenfield'in ailesinden gelen üç kardeş -Rebecca, Malachi ve Gideon-, Üç Kader Tanrıçası'ndan kendilerine ait olanı geri almak için açgözlü ve acımasız bir antikacının peşine düşünce, hayatları egzotik bir striptizci, hastalık hastası bir mitoloji profesörü ve bir güvenlik uzmanının hayatıyla kesişir ve kaderleri değişir.
Avrupa'da başlayıp Amerika'da süren, aşkın egemen olduğu bir kovalamacının öyküsünü anlatan Üç Kader Tanrıçası, bazen romantik, bazen heyecanlı ve sürprizlerle dolu, ama bütünüyle soluk soluğa okunacak bir Nora Roberts romanı.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753315913

ISBN : 975331591-0

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Alara Bayraktar

Merhabalar. Bu kitabı çevirdiğiniz için teşekkürler. Yalnız bir şey dikkatimi çekti; o da imla ve noktalama hatalarının çok olması. Özellikle kitabın ikinci yarısında o kadar fazla var ki. Neredeyse her sayfada en az 4-5 tane... Kitabı geçen sene aldım bu arada. Bence tekrar kontrol edin ve düzeltin, öyle yayınlayın bir sonraki basımları. Ayrıca anlatım bozuklukları da çok fazla var; fakat bunlar olabilir. İmla-noktalama kadar dikkatimi çekmedi. Yorumumu okuduğunuz için teşekkürler.

Miray Şen

Tam 8 kitabına sahibim.Öyle değerliler ki benim için..Ben hayatımda bir Nora Roberts'ın bir de Clive Cussler'ın kitaplarını gözümden uyku aka aka sabahın 6 larına kadar okumuşumdur.Nora Roberts öyle bir yazıyor ki ; adeta okuduğunuz kitabın içinde bir yerlerde buluyorsunuz kendinizi.Sanki o kahramanları onların yaşadıklarını , sessizce bir köşeden izliyorsunuz.Kurguysa kurgu , heyecansa heyacan , sadelikse sadelik..Ne ararsanız var O'nda..

Figen Kaşkır

Başından sonuna kadar büyük bir heyecanla okudum. Dünyada Nora Roberts tan başka hangi yazar okura nefes almayı unutturabilir ki?

Halime Dal

Nora Roberts'ın süper kitaplarından biri bu. Kitap şimdiye kadar okudukarım arasında en iyilerindendi. Nora Roberts ve Judith Mcnauoght ın daha fazla kitabı çevrilmeli. Cennet hakkındaki yorumlarada katılıyorum.

ipek

Nora Roberts bu son kitabıyla kendini aşmış. Bu roman şimdiye kadar yazdığı tüm kitaplardan-ki hepsi bir harika- daha güzel ve sürükleyici. Aşk, macera her şey tam kıvamında. Bence vakit kaybetmeyin.

büşra delen

Nora Roberts'ın yeni kitabının çıktığını internet sitenizden öğrenir öğrenmez hemen almaya koştum, diğer bütün kitaplarında olduğu gibi bunu da bir çırpıda okudum. Sadece şunu söyleyebilirim: tekrar hayran kaldım! Yazarın yeni kitaplarını da sabırsızlıkla bekliyorum. Lütfen bizi hayal kırıklığına uğratmayın!

DEEPBLUE

Uzun bir aradan sonra Nora ROBERTS'ın yeni bir romanını okuyabilmek çok güzel.Bu Nora ROBERTS'ın okuduğum onuncu romanı ve hiçbirini elimden düşüremedim.Bulabildiğim on romanı bende mevcut.Dilimize çevrilen başka romanları var mı bilemiyorum ama bence kısa zamanda sayısı artmalı.Üç Kader Tanrıçası, Aşk Sığınağı ve Büyülü Kolye'den esintiler taşıyor bence.Farklı olansa altı ana karakterin ince ince işlenişi ve üç aşk hikayesini birden barındırması.Okurken bir anda kendinizi olayın içinde bulup, onlarla tanrıçaları arayıp, aşka aşık olduğunuz bir roman.Aynı anda macerayı ve romantizmi yaşıyorsunuz.Epsilon Yayınevinden ricam (muhtemelen bu birçok okuyucunun ortak arzusu olacak) Nora ROBERTS ve Judith McNAUGHT'un romanlarına yayın önceliği vermeleridir.Umarım bu ricamız dikkate alınır.

didem oz

Nora Roberts favori dört yazardan biri. Romanlari cevrildigi an hemen aliyorum konuyu okumama bile gerek olmuyor. Cunku her zamanki gibi akici ve heyecanli bir roman olucagini biliyorum. Üç Kader Tanrıçası başta bana Ugursuz Kolye adli romani animsatsa da sonradan kişilikler ve konu beni bambaşka alemlere goturdu. Nora Roberts gene harika... Bu kitabin en hos yanlarindan birisi ise birbirinden oldukca farkli altı ana karakter var ve hepsini de seviyorsunuz. Tavsiye ederim bir solukta okuyacaksınız. Epsilon Yayinevinden ricam Nora Roberts ve Sandra Brown'ın cevirilerine daha sık yer vermeleri ve bizi bu kadar bekletmemeleri.