Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Üç Adım Uzakta

Üç Adım Uzakta

Orijinal Adı : Five Feet Apart

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Rachael Lippincott, Mikki Daughtry ve Tobias Iaconis

Çevirmen : Mehmet Gürsel

Editör : Su Akaydın

Sayfa Sayısı : 248

Çıkış Tarihi : Nisan 2019

72.50
“Karakterlerin hikâyeleri karmaşık ve duygusal. Yaşadıklarının tahmin edilemezliği bütün okurları derinden etkileyecek.”

-Booklist

Kitap Hakkında


“Gülümsedim, ona doğru bir adım attım, sonra bir adım daha...

Ve durdum.

Tam üç adım uzağında.”

 

Aynı Yıldızın Altında ile Katie West’in harika bir birleşimi. Üç yazar kolaylıkla empati kurabileceğiniz hem genç yaşları hem de duygusal olgunlukları fevkalade dengelenmiş karakterler yaratmayı başarmış.”

-School Library

 

Hiçbir zaman dokunamayacağınız birini sevebilir misiniz?

 

Stella Grant akciğer hastasıydı ve sürekli hastaneye gidip gelmesi gerekiyordu. Kontrolün elinde olmasını seviyor, ancak hastalığı konusunda elinden hiçbir şey gelmiyordu. Akciğer nakil listesindeydi ve listeden isminin çıkarılmasını istemiyorsa, ona enfeksiyon bulaştırabilecek insanlardan uzak durması gerekiyordu. En az üç adım uzakta.

 

Will Newman’ın tek isteği bulunduğu hastaneden çıkmaktı. Tedaviyi umursamıyordu. Yakında on sekiz yaşına basacaktı ve onu makinelere bağlayan bütün kabloları söküp dünyayı gezmek üzere dışarı çıkabilecekti.

 

Stella’nın Will’den uzak durması gerekiyordu. Will ona biraz olsun yaklaşsa bile Stella’nın nakil listesinden düşmesine sebep olabilirdi. İkisi de ölebilirdi. Hayatta kalmalarının tek yolu birbirlerinden uzak durmaktı. Üç adım, bir güvenlik önlemi gibi gelmiyordu artık. Ceza gibiydi.

 

Ya hastalıklarının ömürlerinden çaldığını onlar da aralarındaki mesafeden çalsalar ne olurdu? Aralarındaki üç adım, kalplerinin kırılmasına engel olacaksa, görmezden gelinemez miydi?

 

Rachael Lippincott

Philadelphia'da doğmuş, Pennsylvania'da büyümüştür. Pittsburgh Üniversitesi'nde edebiyat öğrenimi görmüştür.

 

Mikki Daughtry

Georgia, Atlanta'da doğmuştur. Brenau Üniversitesi'nde tiyatro okuduktan sonra Los Angeles'ta senaristliğe başlamıştır.

 

Tobias Iaconis

Almanya'da doğmuştur. Babası Amerikan, annesi Almandır. Philadelphia'da Haverford Üniversitesi'nde edebiyat okuyan yazar, Los Angeles'ta senarist olarak çalışmaktadır.

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051735696

ISBN : 978-605-173-569-6

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak / Şömiz

İlgili Kitaplar