Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Tuz ve Keder Evi

Tuz ve Keder Evi

Orijinal Adı : House of Salt and Sorrows

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Erin Craig

Çevirmen : İren Kori

Editör : Su Akaydın

Sayfa Sayısı : 400

Çıkış Tarihi : Kasım 2020

78.50
Deniz kenarında bir malikânede, on iki lanetli kız yaşıyordu...

Kitap Hakkında


Annaleigh, deniz kenarındaki Highmoor adlı malikânede kız kardeşleri, babası ve üvey annesi ile beraber yaşıyordu. Bir zamanlar on iki kız kardeşlerdi, ancak artık koridorlarda yalnızlık hüküm sürüyordu çünkü kardeşlerden dördünün hayatı erken sona ermişti. Her ölüm bir öncekinden daha trajikti; hastalık, uçurumdan düşme, boğulma ve ayak kayması sonucu gelen ölümler yüzünden, halk arasında bu ailenin tanrılar tarafından lanetlendiğine dair dedikodular çıkıyordu.

Tuhaf sanrılar peşini bırakmayınca Annaleigh, ablalarının ölümünün kaza olmadığını düşünmeye başladı. Kardeşleri her gece şatafatlı balolara katılıp ipek elbiseler içinde dans etmek için gizlice evden kaçıyordu ve Annaleigh onları durdurması mı yoksa onlara katılması mı gerektiğini bilemiyordu. Çünkü kiminle, daha doğrusu neyle dans ettiklerinin farkında değillerdi.

Annaleigh’in, sırlarla çevrili gizemli bir yabancı ile tanışınca, ailesinin üstüne çöken gölgeye karşı verdiği savaşı bir an önce kazanması gerekecekti; zira ailelerine musallat olan her neyse, artık onun peşindeydi.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051738079

ISBN : 978-605-173-807-9

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak

İlgili Kitaplar