Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Tutku

Tutku

Orijinal Adı : Passion

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Lauren Kate

Çevirmen : Kübra Tekneci

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 500

Çıkış Tarihi : Ocak 2020

37.50
YÜZYILLAR ARASINDA SAVRULAN TUTKU, DÜŞÜŞ SERİSİ HAYRANLARINI KESİNLİKLE HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATMAYACAK...

Kitap Hakkında


Luce, Daniel için canını verirdi.

 

Vermişti de. Hem de birçok kez. Zaman içerisinde, her defasında birbirlerinden kopmak zorunda kalacaklarını bilseler de Luce ve Daniel birbirlerini bulmaya devam etmişlerdi: Luce ölüyor, Daniel ise kalbi kırık bir halde tek başına kalıyordu. Fakat belki de bu şekilde olmak zorunda değildi...

 

Luce geçmiş yaşamlarında bir şeyin - ya da birinin - ona yardımcı olabileceğinden emindir. Bu nedenle bu hayatının en önemli yolculuğuna çıkar... Daniel ile olan aşkına bizzat tanık olmak ve aşklarını sonsuz kılacak yolu bulmak için kendi geçmişine gider.

 

Cam, melekler ordusu ve Sürgünler, çaresiz bir halde Luce’u yakalamaya çalışmaktadır, fakat hiçbiri Daniel kadar çılgına dönmemiştir. Luce’la paylaştıkları geçmiş boyunca onu takip eden Daniel, Luce’un tarihi değiştirmesi halinde olabileceklerden korkmaktadır.

 

Çünkü asırlar boyunca süren sevgileri sonsuza dek alevlerin arasına hapsolabilir.

 

“Çekici, büyüleyici ve korkutucu...”

P. C. CAST, Gece Evi serisinin yazarı

 

“Gizemli, romantik ve kesinlikle göz kamaştırıcı.”

-SUN

 

 

LAUREN KATE

Lauren Kate, Dallas’ta büyüdü, Atlanta’da okudu ve New York’ta yazmaya başladı. The Betrayal of Natalie Hargrove kitabının yazarıdır. Halen Los Angeles’ta yaşamaktadır. TUTKU New York Times’ın çoksatanlar listesine giren ve büyük bir hayran kitlesi edinen DÜŞÜŞ serisinin üçüncü kitabıdır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824446

ISBN : 978-994-482-444-6

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar