Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Tetikçi

Tetikçi

Orijinal Adı : Garden Of Beasts

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Jeffery Deaver

Çevirmen : Burak Türkgülü

Editör : Ayşe TUNCA

Sayfa Sayısı : 493

Çıkış Tarihi : Şubat 2010

Kitap Hakkında


Epsilon okurları Jefferey Deaver'ı bu kez Tetikçi adlı romanıyla okuyacak! Dönemin etkileyici detayları, mükemmel bir şekilde betimlenmiş mekânlar, Olimpiyat atletleri ve üst düzey Nazi subaylarıyla desteklenmiş bir roman bunların bir kısmı gerçek, bir kısmı da kurgu. Hızla ve beklenmedik bir şekilde değişen olaylar dizisi ve insanı kuşku içinde bırakan savaş öncesi Berlin, okuyucuları nefes kesici ve hiç beklenmedik bir sona sürükleyip şaşırtıyor.

*Büyüleyici.
New York Times

*Göz alıcı bir eser.
New York Times Book Review

*Çevrilen gizli dolapların ortasında heyecan verici bir takip hikâyesi. Los Angeles Times

*Gelmiş geçmiş en iyi psikolojik gerilim yazarı.
The Times (Londra]

Sadece adalete uygun olduğunu düşündüğü görevleri kabul eden ve işini inanılmaz bir ustalıkla yerine getiren Alman kökenli tetikçi Paul Schumann bir gün yakalanır. Onu yakalayan memur Paul e iki seçenek sunar; ya hapishaneye girecektir ya da gizli bir hükümet görevinde yer alacaktır. Paul den, gazeteci kimliği altında Berlin de düzenlenecek Olimpiyatlara gitmesi istenir. Berlin'deki görevi, Hitler in gizli silahlanma projesinin acımasız mimarı olan Reinhard Ernst in peşine düşmek ve onu öldürmektir. Eğer başarılı olursa, Paul ün suçu bağışlanacak ve yasal bir şekilde hayatına devam edebilmesi için, genç adam mali olarak desteklenecektir. Eğer bu görevi reddederse hapishaneye girecek ve elektrikli sandalyeye mahkûm edilecektir.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944822480

ISBN : 9789944822480

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


ayhan pala

Bir Deaver romanları hayranı olarak bu romanı almak için sabırsızlanıyorum.Okuduğum onlarca yazar içersinde bir numara.