Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Tek Kişilik Aile

Tek Kişilik Aile

Kategori : Hayatın İçinden

Yazar : Tuncay Özinel

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 340

Çıkış Tarihi : Ağustos 2002

Kitap Hakkında


"İnsan nerede ve hangi durumda olduğunu iyi bilmeli.
Böylece yeni açılımlara hazır olur. İçinde bulunduğun durumu bilmek, bundan sızlanmamak, buna boyun eğmek demek değildir."

Hiç sızlanmadan, boyun eğmeden geçen bir çocukluk ve ardından gençlik... İnsanları, en çok da kendini anlama çabası. Yokluklar, beklentiler, hayal kırıklıkları, sevgisizlik, ihanetler, ama hp iyi niyet ve umutla geçen bir yaşam.
Tiyatronun kendine özgü dünyası...

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753313865

ISBN : 9753313876-1

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Esra Bingöl

Teşekkürler Tuncay Özinel Teşekkürler bu eseri okumamı mümkün kılanlar Teşekkürler! Bana Hayatın Her Yaşayan İçin Zor Olduğunu Aslında Güldürenlerin Gülmek İçin Sebeplerinin Olmadığını ve Sadece Benim Mutluluğu Bilmediğimi Bana bu Eserlere Anlattığınız İçin Teşekkürler! Eserinizi Bu Akşam Bir Solukta Bitirdim ve Hemen Telefonunuzu Öğrenmek İstedim Ama Ulaşamadım Yayınevi Vasıtasıyla Ulaşmak Şansını Yakaladım ve Size Söylemek İstediğim Ne olur Bana Hayata Sıkı Sıkı Sarılmam GErektiğini Anlattınız Sakın Siz Hayattan Kopmayın! Ellerinizden Saygı İle Öpüyor Hayat Bir Tiyatro Oyunuysa Sizi Ayakta Alkışlıyorum! ve Rahmetli Annenize Sizi Bizler İçin Hayata Getirdiği İçin Sonsuz Teşekkür Ediyorum!

serkan kartalkanat

Kitap tam anlamıyla eğitici ve yönlendirici olmakla beraber her yaştan insanların yararlanabileceği bir kitaptır. Açıkçası okuduğum bütün kitaplara önyargıyla bakar ve onlarda kusur bulmaya çalışırım fakat tek kişilik aile kitabında bulunabilecek pek kusur bulamadım. Yazımıyla anlatımıyla gerçekten ince elenip sık dokunmuş ve özellikle biz gençlere yol gösterici olmuştur. Bence gençlerin bu şekilde kitaplara ve böyle yazarlara ihtiyacı var. Tuncay ozinalı yazmış olduğu bu kitaptan dolayı kutlar başarılarının devamını dilerim.

hilal

Çok etkilendim, duygulandım.