Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Tatlı Tuzak

Tatlı Tuzak

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Rita Hunter

Editör : Nursel Calap

Sayfa Sayısı : 496

Çıkış Tarihi : Mart 2012

27.50

Kitap Hakkında


Kalbimi Çaldın adlı romanıyla Sepya Kitaplar okurlarının beğenisini kazanan
Rita Hunter'dan Tatlı Tuzak
Şiddetli yağmur yüzünden kabaran dere,
Sedgwick'lerin evini kasabaya bağlayan köprüyü seline kattığında,
kimse olacakları tahmin bile edemezdi.
Grandoor Dükü Connor Tracey prensipli bir adamdı. Çapkın olabilirdi ama evli ve tecrübeli kadınları yatağa atmak sayılmazsa, kimse bir ahlaksız olduğunu iddia edemezdi... Fakat günah kadar çekici, melek kadar güzel taşra gülü Claire'in odasına, gecenin bir yarısı onu rezil etmek pahasına girmeye karar verdiğinde tüm prensiplerinin ve erdemlerinin birkaç kadeh brendi ile yok olup gidecek kadar zayıf olduğunu görecekti.
Ancak bu kendisiyle yaptığı bir iç hesaptı... Asıl hesap ise o meleğin değil de, erkek kılıklı arkadaşının yatağında uyandığında vereceği idi... Evet, kesinlikle Tanrı'nın oyununa gelmişti...
Elisha Clewland erdemleri olan bir kızdı. Işıltılar saçan bir güzelliği ya da kasabanın erkeklerini baştan çıkartan bir cazibesi yoksa da dürüst ve gururluydu. Fakat yolculuğu dönüşünde kasabalarında mecburen konaklayan soyluya ilk görüşte âşık olunca hiçbir zaman yapmayacağı bir şey yaptı... Nişanlı arkadaşının odasına girmeye niyetlenirken odaları karıştıran adamı, sadece kendisinin bildiği bir gerçekle aydınlatmak yerine, yalan söylemeyi tercih etti.
Bunun için cehennemde yanması gerekir miydi?

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824095

ISBN : 9789944824095

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

Yorum Ekle  

Yorumlar 


Halime

Muhteşem bir konu... Sürükleyici ve etkileyici... Yazarımızın Türk olması ise daha bir etkileyici... Epsilon'un birçok kitabından daha kaliteli... Okuyun!

fthye

Çok sürükleyici bir kitap. Tavsiye ederim

Serap

uzun zamandır okudugum en iyi 5 roman arasında ilk üçüncü sırada diyebilirim.. teşekkürler Sepya böyle bir kitabı bizimle buluşturduğun için.. daha ne diyebilrim ki )))

tugce

mükkembel bir kiyap okumaya deger :))