Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Tatlı Düşman

Tatlı Düşman

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Heather Snow

Çevirmen : Sinan Uluç

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 408

Çıkış Tarihi : Mayıs 2013

"Tarihi entrika ve yürek hoplatan cinsten bir tutku TATLI DÜŞMAN'ı muhteşem bir roman yapıyor.Aşk romanı hayranları bayılacak!"

JULIE GARWOOD

Kitap HakkındaSavaş kahramanı ve yıldızı parlamakta olan bir politikacı olan Geoffrey Wentworth, hiçbir zaman kont olmak istemez fakat kardeşi öldüğünde, bunun görevi olduğunu bilincindedir. Bu yüzden aile mülklerinin sorumluluğunu almayı kabul eder. Ancak annesinin görev tanımı onunkinden tamamen farklıdır vetek bir kelimeyle özetlenebilir: VARİS.
Geoffrey annesi tarafından acilen eve çağrıldığında, kendisini geleceğin Stratford Kontesi olmak için rekabet eden bir ev dolusu genç hanıma ev sahipliği yaparken bulur. Ama onun tutkusu, etkisini ve unvanını kullanarak eski askerlere daha iyi bir yaşam sunmak istediği parlamentodur... Ta ki baştan çıkarıcı bir konuk ve geçmişten bir sır özgürlüğünü ve kalbini tehdit edene kadar.Liliana Claremont, kontes olmak şöyle dursun kimsenin eşi olmak istemeyen yetenekli bir kimyagerdir. O kadar sık, yerinin laboratuar değil de evi olduğunu işitmiştir ki bunu her duyduğunda kenara bir peni atsa çoktan Tower Bridge'i satın almış olacaktır.Ama kontun ev partisi için bir davet aldığında,deney tüplerinin yerini balo elbiseleri alır ve koca avcısı kimliğine bürünür - bu sayede babasının öldürülüşünün kontla ne ilgisi olduğunu çözmeye çalışacaktır.Her ne kadar romantizm formülünde yer almasa da istediği cevapları elde edebilmesi için en iyi yolun düşmanını yakınında tutmak olduğuna inanmaktadır. Fakat yalnızca bir öpücük kontrol edemeyeceği bir yangını başlatacaktır Tarihi entrika ve yürek hoplatan cinsten bir tutku TATLI DÜŞMAN'ı muhteşem bir roman yapıyor. Aşk romanı hayranları bayılacak!JULIE GARWOOD İlk kitabıyla Heather Snow türe kendi imzasını atmayı başarıyor.RTBookReviews Okurlar, Heather Snow'u büyük bir zevkle mutlaka okunması gereken yazarlar listelerine ekleyecekler.BookPage Bu. Kitaba. Bayıldım! Reader's Edyn Müthişti ve hâlâ hakkında düşünmeden edemiyorum. Bir sonraki kitabı dört gözle bekliyorum.Night Owl Reviews Açık ara bu yılın en iyi kitaplarından biri. The Romance Reader Kaçmaya bu kadar ihtiyaç duyduğum bir yere beni alıp götürdüğün için sonsuz teşekkürler Heather Snow! Book Reading Gals

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944826723

ISBN : 9789944826723

Boyutları : 135x50

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle