Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Tatlı Bir İhtiyarın Karmakarışık Dosyaları

Tatlı Bir İhtiyarın Karmakarışık Dosyaları

Kategori : Gençlik Kulübü

Yazar : E. L. Konigsburg

Çevirmen : Duygu Filiz

Editör : Emirhan Burak Aydın

Sayfa Sayısı : 147

Çıkış Tarihi : Ekim 2013

16.50

Kitap Hakkında


Claudia kaçış planını en ufak ayrıntısına kadar düşünerek yapmıştır. Ailesi onun değerini anlayana kadar eve geri dönmeyecek, New York’un en ünlü müzesinde saklanacaktır. Bütün hazırlıklar tamamlanmıştır. Parasını biriktirmiş, sonra da pinti ve zengin kardeşi Jamie’yi kendisiyle gelmeye ikna etmiştir.

 

Claudia’nın planlama becerileri ve Jamie’nin cin fikirlerinin yardımıyla bir yolunu bulup müzeye yerleşmeyi başarırılar. Ancak içeri girmenin eğlencesi bitince, Claudia beklemediği iki sorunla karşılaşır: Kendini eskiden nasıl hissediyorsa hala aynı hissediyordur ve Claudia’nın asıl istediği şey farklı olmaktır. Ayrıca uzmanları bile afallatan küçük bir heykelle karşılaşmışlardır ve Claudia heykelciği kimin yaptığını keşfetmeden hiçbir yere gitmemeye karar vermiştir.

 

Heykelciğin bir önceki sahibi artık tatlı bir ihtiyar olan Bayan Basil E. Frankweiler’dir ve Claudia onun yardımı olmadan sorunlarına çözüm bulamayacaktır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 978-9944-82-720-1

ISBN : 978-9944-82-720-1

Boyutları :

Kapak Cinsi :

İlgili Kitaplar