Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Tarihe Geçen Hazırcevaplar

Tarihe Geçen Hazırcevaplar

Kategori : Hayatın İçinden

Yazar : Akın Alıcı

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 176

Çıkış Tarihi : Ağustos 2006

11.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Yaşamın, onlara sunulandan daha fazlası olduğunu görebilen ve hedefleri için çaba gösteren ünlü kişiler, başarının ilk adımını atarak tarihimizde yerlerini aldıkları andan itibaren dünyaya mal olmuşlardır. Hayatın her alanında örnek almak ya da ders çıkarmak için yüzümüzü döndüğümüz ünlülerin hayatları ve hazırcevapları hem bilgi aktarıyor hem de eğlendiriyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753319454

ISBN : 975-331-945-2

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Sadık Aksakal

Harika bir eser.Bu adamın bütün kitapları kütüphanemde mevcut.Severek ve sayarak takip ediyorum ve Tarihe Geçen Hazır Cevaplar en çok beğendiğim eseri.Çok başarılı bir çalışma olmuş.Yazarın başarılarının devamını diliyorum...

mehmet

Çok güzel bir çalışma yazarın diğer 3 kitabını ve de bu yeni kitabını da takip ediyorum severek okuyorum. kütüphanemde özel bir yeri var çalışmaları sürekli gündemde her an hayatımızda olan ve de çalışma masanızda bulunması gereken güzel sözler, gerekli görgü kuralları anlayacağınız tam olması gerektiği gibi çok teşekkürler size Akın bey çalışmalarınız, başarılarınız devamını dilerim.