Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Süperozorlar #2: Elmasın Peşinde

Süperozorlar #2: Elmasın Peşinde

Orijinal Adı : Supersaurs: The Stegosorcerer

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Resimli Roman

Yazar : Jay Jay Burridge

Çevirmen : Nazende Didem Ünalçın

Editör : Yağmur Yavaş Aydın

Sayfa Sayısı : 344

Çıkış Tarihi : Ekim 2018

64.50
DİNOZORLARIN SERBESTÇE DOLAŞTIĞI BİR AFRİKA HAYAL EDİN!
Harika bir SÜPEROZOR safari macerasına hazır mısınız?

Kitap Hakkında


Hikâye giderek derinleşiyor ve daha fazla sır açığa çıkıyor!

Endonezya’daki yağmur ormanlarını terk ettikten ve kötü kalpli Christian Hayter’dan kurtulduktan sonra Bunty Brownlee, torunları Bea’yla Carter’ı –ve Carter’ın yeni evcil hayvanı siyah cüce tiranozorunu– Afrika’daki kendi pansiyonuna götürüyor: Nesli tükenmekte olan beyaz tiranozorların korunduğu bir bölgeye. Ne var ki çok geçmeden Bea’yla Carter kendilerini yasadışı avlanma ve elmas çıkarmayla ilgili sinsi bir tuzağın içinde buluyorlar. Kurtulmaları içinse değerli stegozorlarla uyum içinde yaşayan Steggi kabilesinin yardımına ihtiyaçları var. Peki, Steggi genç kahramanlarımıza yardım edecek mi?

“Dinozorları çok seviyorum, bu yüzden daha kitabı elime aldığımda bile heyecanlandım! Hikâye çok ilginç, bir sonraki sayfada neler olacağını hep merak ediyorsun. Kitapta çok güzel resimler var. Telefona SUPERSAURS uygulamasını indiriyorsunuz, kamerayı açıp resimlere tutuyorsunuz ve resimler canlanıyor! Harika bir şey bu. Eğer macerayı ve dinozorları seviyorsanız, bu kitaba bayılacaksınız. Serinin bir sonraki kitabını sabırsızlıkla bekliyorum.”

Francis, 11 yaşında, First News 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944829649

ISBN : 978-994-482-964-9

Boyutları : 15 x 21 cm

Kapak Cinsi : Sert Kapak