Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Süperozorlar #1: Ormandaki Çocuk

Süperozorlar #1: Ormandaki Çocuk

Orijinal Adı : Supersaurs: Raptors of Paradise

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü > Resimli Roman

Yazar : Jay Jay Burridge

Çevirmen : Nazende Didem Ünalçın

Editör : Yağmur Yavaş Aydın

Sayfa Sayısı : 352

Çıkış Tarihi : Ekim 2018

34.50
Dinozorları çok seviyorum, bu yüzden daha kitabı elime aldığımda bile heyecanlandım! Hikâye çok ilginç, bir sonraki sayfada neler olacağını hep merak ediyorsun. Kitapta çok güzel resimler var. Telefona SUPERSAURS uygulamasını indiriyorsunuz, kamerayı açıp resimlere tutuyorsunuz ve resimler canlanıyor! Harika bir şey bu. Eğer macerayı ve dinozorları seviyorsanız, bu kitaba bayılacaksınız. Serinin bir sonraki kitabını sabırsızlıkla bekliyorum.”
Francis, 11 yaşında, First News

Kitap Hakkında


DİNOZORLARIN NESLİNİN TÜKENMEDİĞİ BİR DÜNYA HAYAL EDİN.

SÜPEROZORLARIN DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ.

 

Annesiyle babası on bir yıl önce kaybolan Bea, çılgın büyükannesi Bunty ve vaftiz babası Theodore ile birlikte cennet raptorlarını görmek için Aru Adaları’nda geziye çıkıyor ve macera başlıyor. Egzotik ormanda ilerledikçe karşılarına sürprizler ve derinlere gömülmüş sırlar çıkıyor. Peşlerinde ise büyük bir bela var.

Giderek daha heyecanlı olan bu yolculuk bir hata mı, yoksa ömür boyu sürecek bir maceranın başlangıcı mı?

 

Dünyayı keşfettiğiniz, avcıları atlatmaya çalıştığınız ve büyük gizemlerin peşinde koştuğunuz bu macerada kahramanlarımıza katılmak ister misiniz?

Cevabınız evet ise, tek yapmanız gereken iTunes App Store ya da Google Play Store’a girip SUPERSAURS uygulamasını ücretsiz indirmek! Uygulamayı açın ve cihazınızın kamerasını çizimlere doğrultun, sonra da sürprizlerin

tadını çıkarın

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051734217

ISBN : 978-605-173-421-7

Boyutları : 15 x 20

Kapak Cinsi : Sert Kapak