Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Suikastçının İnancı 7: Kara Sancak

Suikastçının İnancı 7: Kara Sancak

Orijinal Adı : Black Flag

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Oliver Bowden

Çevirmen : Oliver Bowden

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 392

Çıkış Tarihi : Mayıs 2019

64.50
HAKİKAT KANLA YAZILACAK!

“İş üzerindeki kukuletalı adam tarafından büyülenmiştim. Etrafındaki kıyımı yok sayıp zamanını kollayan ve saldırmayı bekleyen bu ölüm elçisi tarafından hipnotize edilmiştim.”

Kitap Hakkında


Korsanlığın altın çağı yaşanmaktadır ve Yeni Dünya vaatlerle doludur. Bir tüccarın oğlu olan Edward Kenway küstah biridir. Günlerini zengin olmayı hayal ederek geçirirken açık denizlerdeki ihtişamlı hayatı merak etmeye başlar.


Ailesinin evi saldırıya uğradığında kaçmaktan başka şansı kalmaz ve Kenway kısa sürede kendi zamanının en ölümcül korsanlarından biri haline gelir.


Ancak açgözlülük, hırs ve ihanet onun peşini bırakmaz. Korkunç bir komplo su yüzüne çıkınca, Kenway sahip olduğu her şeyi kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalır ve intikam alma dürtüsüyle harekete geçer.

 


Oliver Bowden (d. 1948), ünlü bir romancı ve Rönesans tarihçisidir. Halen Paris’te yaşamakta olan yazar, Assassin’s Creed bilgisayar oyunlarını romanlaştırmasının yanı sıra pek çok kurgu ve kurgu dışı eser kaleme almıştır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051735702

ISBN : 978-605-173-570-2

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar