Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Stranger Things: Altı

Stranger Things: Altı

Orijinal Adı : Stranger Things: Six

Kategori : Dünya Edebiyatı > Roman

Yazar : Jody Houser

Çevirmen : Tuğçe Nida Gökırmak

Editör : Su Akaydın

Sayfa Sayısı : 96

Çıkış Tarihi : Haziran 2020

39.50
“EĞER TAYTLAR VE PELERİNLERDEN YORULDUNUZSA HAWKINS’E BİR YOLCULUK EDİN, HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMAZSINIZ.”
—Outright Geekery

Kitap Hakkında


SENE 1978. AMERİKA HÂLÂ SOĞUK SAVAŞIN İÇİNDE VE TEHLİKELİ DENEYSEL SINIRLARI ZORLUYOR.

 

Gizli MK-Ultra Projesi’ni yürüten Dr. Brenner arzu ettiği güce sahip olabilmek için neleri göze alacak? Netflix’in ödüllü dizisi Stranger Things’in öncesini anlatan bu çizgi roman, MK-Ultra Projesi’ni ve Baş Aşağı dünyasının kapısını açan tuhaf deneylerin gizemli işleyişini gözler önüne seriyor. 

 

Geleceği görme yeteneğine sahip genç bir kız olan Francine, hayatı boyunca hep suistimal edilmişti: Önce ailesi, şimdi de Hawkins Laboratuvarı’nda Dr. Brenner onun gücünü kontrol altına almaya çalışıyordu. Günbegün daha rahatsız edici bir hal alan öngörülerle boğuşan Francine, hem kendi hem de laboratuvarda kapalı tutulan diğer yetenekli çocukların özgürlüğü için bir fırsat yakaladığında harekete geçmişti. Fakat bu özgürlüğün bedeli neydi? 

 

Jody Houser’in anlatımı ve Edgar Salazar ve Keith Champagne’in çizimleriyle Stranger Things çizgi romanları dizinin hayranları için kaçırılmaması gereken bir seri olduğu gibi şehir fantezisi ve korku okurları için de bir cevher. 

 

“Eğer bir Stranger Things hayranıysanız, bunu kaçırmamalısınız. Eğer bir çizgi roman yazarı ya da çizeri olmak istiyorsanız işte size bu işin nasıl yapılacağını gösterecek bir eser.”

—Monkeys Fighting Robots 

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051737379

ISBN : 978-605-173-737-9

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar