Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Spagetti Çetesi / Bisikletimi Kim Çaldı?

Spagetti Çetesi / Bisikletimi Kim Çaldı?

Kategori : Epsilon Çocuk Kulübü

Yazar : C.Capria / M.Martucci

Çevirmen : Duygu Filiz

Editör : Elif Dinçer

Sayfa Sayısı : 141

Çıkış Tarihi : Mayıs 2013

19.50
SATIŞ DIŞI
Spagetti sevenler buraya! Spagetti Çetesi'nin maceraları devam ediyor! Alessandro, Emma, Gianpaolo, bir de dünyanın en kalın kaşlı köpeği Bayan Cozzolino'dan oluşan Spagetti Çetesi, bir yandan nefis İtalyan lezzetlerinin tadını çıkarırken, bir yandan da müthiş gizemleri çözüyorlar.

Epsilon Video


Kitap Hakkında


Spagetti sevenler buraya! Spagetti Çetesi'nin maceraları başlıyor! Alessandro, Emma, Gianpaolo, bir de dünyanın en kalın kaşlı köpeği Bayan Cozzolino'dan oluşan Spagetti Çetesi, bir yandan nefis İtalyan lezzetlerinin tadını çıkarırken, bir yandan da müthiş gizemleri çözüyorlar.

Bayan Hollandalı'nın bisikletini kim çaldı? Suç mahallinde bulunan faturanın anlamı neydi? Ayrıca ne tür bir hırsız, çaldığı bisikleti geri getirir ki?
Napoli'nin dar sokaklarından birinde bulunan, doksan dokuz basamağın tepesindeki restoranıyla Nicola Dede, bu soruların yanıtını bir türlü bulamıyor. Ve televizyonların en sevilen polisi Dedektif Tomruk, midyeli makarnasını mideye indirmek için bu davaya bakmayı reddedince, soruşturma işi Emma, Alessandro ve Gianpaolo'ya kalıyor.
Yaramaz kuzenleri ve onların şımarık köpeğinin korkunç şakalarından kaçarak tüm kenti dolaşan kahramanlarımızın, bu gizemi çözmek için sezgilerine (ve biraz da cesarete) ihtiyaçları var.
Bundan sonra Spagetti Çetesi'ni kimse durduramaz!

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944826709

ISBN : 9789944826709

Boyutları : 135x50

Kapak Cinsi : Sert Kapak

Yorum Ekle