Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Sonunu Bile Bile

Sonunu Bile Bile

Orijinal Adı : A Little Bit Wicked

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Victoria Alexander

Çevirmen : Seden Gürel

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 328

Çıkış Tarihi : Mayıs 2010

19.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


New York Times çok satanlar yazarı
Victoria Alexander'dan
umut dolu, vaatlerle süslü, kusursuz bir hikâye...
Arzu ve katıksız şehvetin cezbedici,
büyüleyici ve gizemli daveti...

Hiçbir erkek kendi isteğiyle evlenmez ama her dük, kont ya da vikont bu görevi bir gün yerine getirmek zorunda olduğunu bilir. Londra'nın el üstünde tutulan dört beyefendisi bir bahse girerler... Ödül en uzun süre evlenmeden ayakta kalmayı başarana gidecektir. Warton Vikontu Gideon Pearsall ödüle giden yolda en şanslı kişinin kendisi olduğunu düşünmektedir. Bugüne kadar rahibin yağlı ilmeğini boynuna geçirmeden pek çok kadınla birlikte olmayı başarmıştır. Yolu Londra'nın skandallara imza atmış olan ismi Leydi Chester ile kesiştiğinde onu yatağına atacağına ama asla evlenmeyeceğine dair kendi kendine yemin eder. Güzel ve biraz yaramaz olan Judith ise oyunu kendi kuralları ile oynarken bile saygınlığını korumayı başarmıştır. Tecrübeleri ona evlilikten uzak durması gerektiğini öğretmiştir. Warton'ın öpücüklerine karşı koymak gibi bir niyeti yoktur, onun baştan çıkaran dokunuşlarını göz ardı etmesi ise imkânsızdır. Fakat bir süre sonra ikisinin de cevabını merak etmeden duramadığı bir soru ortaya çıkar: Hem yaramaz olup hem de yüreğin gösterdiği yoldan gitmek mümkün müdür?

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944822787

ISBN : 9789944822787

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


tuba gümüş

kıtaba yenı basladım ve merak edıyorum dogrusu. ama bana aşkı çok ıyı tattıracagı konusunda emın degılım.umarım guzel bır kıtaptır

filiz AVCI

İlk kitabıda bunuda severek okudum.Çünkü Historical tarzında kitaplar nadir olarak yayımlanıyor.Epsilon da bu yayınevlerinin başında geliyor.Neden daha fazla yayınlamadıklarını anlayamıyorum.O kadar çok seveni varki.

yasemin

sizin yayınladığınız tarihi aşk romanlarına bayılıyorum ve devamını sabırsızlıkla bekliyorum

sardam

kitap güzel ve sürükleyici idi bence. alın:)

sevgi

Epsilon bize öyle güzel tarihi aşk romanları yayınladı ki, bazılarını yeniden okudum. En kötü kitapta bile insanı eğiten bir bölüm mutlaka vardır ama bu kitapta yok. Ben burada yazılanların hiç birine katılmıyorum, tabi ki; zevkler tartışılmaz ama bu kitap bomboş... Diğer kitapları da bu biçimdeyse okumaya değmez. Bence Epsilon -favori yayınevimdir; kitaplarını sürekli takip ederim.- yazar konusunda daha seçici davranmalı ve sürekli takipçisi olacağımız yazarlara yer vermeli...

Kübra

Kitabı herkesin okuması gerektiğine inanıyorum Gerçekten çok güzel ve etkileyici bir kitap.

dilek

Epsilon'un bizlerle tanıştırdığı bu yeni yazarın okuduğumuz ilk romanı gerçekten mükemmel değişik bir konu genelde erkekler çapkınlık yaparken her romanda bunda genç bayanın çapkınlıkları anlatıyor okurken zevk alınacak türden

Serife

Epsilon'un bizlerle tanıştırdığı bu yeni yazarın okuduğumuz ilk romanı gerçekten mükemmel.Kitabın başında olaylar 4 arkadaşın bir iddia olayı ile başlıyor. İddia da bu 4 arkadaştan evlilik bağından kaçan enson kişi kim kalırsa bunun karşılığında 4 şilin ve bir de kaliteli bir konyak kazanacak.İçlerinde en son kalacak olan kişi olarak tahmin ettikleri Warton Vikontu herkesi şaşırtacaktır. Dul Leydi Chester'ın da kendince erkeklere karşı oynadığı oyunun kuralları Warton Vikontu üzerinde tahmininden çok farklı bir şekilde gelişip ilerleyecektir. Victoria Alexander gerçekten tarihi aşk romanlarında başarılı bir yazar ve bu kitabıda bizlere bunu gösteriyor. Ve Sanırım bu kitabın devamlarıda var diye düşünüyorum.Bende bu izlenimide yarattı. Epsilon'a teşekkürler bizleri bu güzel eser ve kaliteli yazarlarla buluşturdukları için.

nilay türker

ben de arkadaşlarımın yazdıklarına katılıyorum harika romanlar yarın ilk işim kitapçıma uğramak olacak teşekkürler

songül

Nihayet yeni kitaplar geldi.Hergün mutlaka sayfayı konturol ediyorum yeni kitap varmı diye .Epsilonun tarihi aşk romanlarına bayılıyorum .En kısa sürede kitapları alacağım .Teşekkürler epsilon ailesi emeğinize sağlık.

lale altan

çok bekledim hergün sayfanıza bakıyordum nerde kaldı bu kitaplar diye

semra şahin

Arka arkaya birbirinden güzel tarihi aşk romanlarını bizlere sunduğunuz için çok teşekkürler.