Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Sonunda Ben De Sevdim

Sonunda Ben De Sevdim

Orijinal Adı : Seduction Of A Proper Gentleman

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Victoria Alexander

Çevirmen : Kübra Tekneci

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 304

Çıkış Tarihi : Aralık 2011

19.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


1854 yılında Londra'da evliliğe kesinlikle karşı olan dört yakın arkadaş birer şilin ve bir şişe kaliteli konyağın ödül olarak belirlendiği bir bahse tutuşurlar. Aralarında bekâr kalan son erkek bahsin galibi olacaktır.
Ve kazanan Oliver Leighton'dır.
Sonuçtan hiç memnun olmasa da...
Güzel, dikbaşlı Leydi Kathleen MacDavid yüzlerce yıllık laneti bozmak adına görgü kurallarını göz ardı edip Norcroft Kontu'nu baştan çıkararak evliliğe ikna etmesi gerektiğini bilmektedir. Bu amaç uğruna cesaret göstererek Londra'ya gitmek üzere yola çıkar... Ve kafasına her şeyi unutmasına yol açan bir darbe alır.
Bahsi kazanmanın heyecanı kontun arkadaşlarını evlilik yüzünden kaybetmesinin acısını hafifletmemiştir. Aşkına ve arzusuna değen bir genç hanımla tanışabilirse evlilik kararı alabileceğine inanmaktadır.
Fakat karşısına öyle bir kadın çıkar ki ne yapacağını şaşırır. Şüphe uyandıran davranışları yüzünden Kathleen'in baştan çıkarıcılığına karşı koymaya çalışır. Ancak bu en düzgün adamların bile imkânsız bulabileceği bir çabadır...

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824781

ISBN : 9789944824781

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Sema Durmaz

zorlama bir öykü olmuş.

Juve Baby

serinin en kötüsüydü ya, bu kdr olurr... hiç mi heyecan, duygusallık, macera gibi unsurlar olmaz.. vasattı, bi kere Oliver çekicilikten o kdr yoksun ki, ısınamıyosunuz bile karaktere.. seriyi tamamladığınız için teşekkürler ama bi daha victoria alexander yayınlamasanızda olur =| ..***..

zeynep

Ben de bu yazarın kitaplarını pek sevemiyorum. Duygusal alt yapısı çok iyi olmuyor. Demek istediğim şu, karakterlerin neden birbirinden hoşlandıklarına akıl sır erdiremiyorsunuz. Kadın ve erkek karşılaşıyor ve hooooop birbirlerinden etkileniyorlar. Sadece tensel çekim birbirlerini sevmelerine yetiyor gibi. Her neyse. En azından seriyi sonlandırdınız ki bu bile sizin açınızdan övgüye değer.

ZELİŞ

Ben bu yazarın kitaplarını pek sevmedim seri bu kitapla sonlanıyor umarım başka kitaplarını yayınlamazsınız Judith Mcnaught'un kitaplarını bekliyorum yayınlanacak iki kitabı daha var lütfen onları da bir an önce yayınlarmısınız