Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Sonsuz Sevgilerimle

Sonsuz Sevgilerimle

Orijinal Adı : To Sir Philip With Love

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Julia Quinn

Çevirmen : Murat Sarlıcalı

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 356

Çıkış Tarihi : Kasım 2011

64.50

Kitap Hakkında


Çok Sevgili Bayan Bridgerton,Uzun süredir yazışıyoruz ve henüz resmi şekilde tanışmış değiliz. Sizi tanıyor gibi hissediyorum. Umarım siz de benim gibi hissediyorsunuzdur.Münasebetsizlik ediyorsam beni bağışlayın fakat sizi Romney Malikânesi'ni ziyaret etmeniz için davet etmek istiyorum. Umarım, belli bir zaman sonra da birbirimize uyduğumuza karar veririz ve benim eşim olmayı kabul edersiniz.Sör Phillip Crane Sör Phillip, Eloise Bridgerton'ın evde kaldığını biliyordu ve evlilik teklifini kabul edecek kadar sıradan ,daha da önemlisi çaresiz olduğunu düşünmüştü. Ve fena halde yanılıyordu. Bu güzel kadın kapısında belirip nefes almadan konuşmaya başladığında tek istediği onu öpmekti.Bu Sör Phillip denen adam onun çıldırdığını mı sanıyordu? Eloise Bridgerton daha önce karşılaşmadığı bir adamla evlenemezdi! Ancak tekrar düşündü... ve merak etmeye başladı... Öyle ki gecenin bir yarısı bir araba kiralayıp hayalindeki kusursuz erkeğe gidecek kadar. Ve fena halde yanıldı. Hayalindeki adam bu kadar sevimsiz ve kaba değildi. Elbette Phillip yakışıklıydı ama Londra'daki centilmenlerden farklı olarak iri yarı, sert ve bakımsızdı aynı zamanda. Ne var ki gülümsediğinde... ve onu öptüğünde... kendinden geçiyor ve düşünmeden edemiyordu: Phillip gerçekten onun için mükemmel erkek olabilir miydi?

Ön okuma için tıklayın

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944824613

ISBN : 9789944824613

Boyutları : 135x215

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


sardam

inanılmaz ama ilk kez Julia Quınn kitabı gerçekten kötüydü. diyologlar, hikaye hepsi vasatın altıydı. sadece seri için isterseniz alın ama:( ben okurken sinirle okudum. inşallah sizler mutlu bir şekilde okumayı başarırsınız...!

...

Serinin bu yıl daha hızlı yayınlanması çok hoş oldu.Hepimizi sevindirdi.Tabii bu kitapların en sevdiğim karakterlerin hakkındakiler olması daha da hoş oldu.Çok sevimli bir aile oldular.Tüm severlerin okuması dileğiyle :))

betül

bence kitap serinin en vasat kitabıydı diğer kitaplardaki akıcılığı bu kitapta bulamadım eğer seriyi bozmak istemiyorsanız alıp okunabilir ama gerçekten beklentiyi karşılamıyor...

zeynep

Eloise'nin hikayesi, Bridgerton serisinin en zayıf halkasıydı diyebilirim. (Aslında zayıf halka olma konusunda Colin'in hikayesiyle kapışabilir, karar veremedim.) Güzel başladı, fakat eksik olan bir şey vardı. Bir kere oldukça durağandı. Belki de Anthony'nin hikayesinin arkasından çıkması hayal kırıklığı yaşamama sebep olmuştur. Çünkü Anthony'nin hikayesi oldukça duygusaldı, sadece ikili arasındaki aşktan ya da sevgiden bahsetmiyorum. Onların hikayesinde insani olan pek çok nokta vardı. (Okuyanlar ne demek istediğimi anlamışlardır.) Ben derim ki alın, okuyun güzel vakit geçirirsiniz;ancak fazla beklentiye girmek bünyede hayal kırıklığı yaratabilir.

Yeşim

Çok güldüm, çok eğlendim. Diyaloglar çok eğlenceliydi. Acil okuyun derim.

kumru

brigherton serisinin bitmesine 3 kitap kaldı ve umarım epilson son 3 kitabıda bizimle buluştutur tşk ler epilson.

sis

bu serinin her kitabı birbirinden güzeldi serinin 5. kitabıda kaideyi bozmadı 1.5 günde bitirdim :)

sevgi

çok mutlu oldum kitaplarının hepsini okudum ve çok beyendim judıth ı de dört gözle bekliyoruz

Fatmanur

''Kitap dediğin budur'' dedirtecek kadar sürükleyici..Julia Quin her zaman benim için ilk sıradadır.Okumak isteyenlere sesleniyorum:Acele et bence.. :)

zübeyde

yine bir brigerton üyesi.Çok eğlenceli...bu ailedeki herkese bayılıyorum ve çok seviyorum.Emeği geçen herkese çok teşekkürler ...

Merve

Bu yıl serinin üç kitabını da çıkardınız çok mutluyum teşekkürleerr trabzona geldiği an hemen alacağım:):)