Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Solup Giden Aşklar

Solup Giden Aşklar

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Sveva Casati Modignani

Çevirmen : Yelda GÜRLEK

Sayfa Sayısı : 416

Çıkış Tarihi : Nisan 2008

Kitap Hakkında


Yaşanmışlıkların, terk edilişlerin, olmayacağı baştan bilinen ama yine de göğüs gerilen sevdaların romanı Solup Giden Aşklar.
Büyükanne Agostina (Ağustos demektir), kızı Rosanna (gülden gelir) ve onun kızı İrene (barış, iyilik, huzur anlamındadır eski bir dilde)...
Üç sıradan kadın; sıradanlıkları her kadın gibi olmalarından kaynaklanıyor, roman kahramanları gibi düşünülmüş, tasarlanmış kişiler değil üçü de... Yaşıyorlar. Sokakta her gün görebileceğimiz kimseler.
Aynı zamanda üç onurlu kadın; çünkü hayata karşı koyarken kendi ayakları üzerinde duruyorlar. Aşkta sınır tanımayanın, hayatta da sınır tanımadığını biliyorlar, sevgileri de nefretleri de çok güçlü; hataları gibi.
Ülkemizde çok sevilen Modignani'nin İtalya'da çok okunan kitabı Solup Giden Aşklar; ölüme ve aşka inananlar için, bize, yaşantılarımıza çok yakın bir ülkeden, Akdeniz'in diğer tarafından sesleniyor.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944820622

ISBN : 9944-820-62-2

Boyutları : 135x215

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Esra Erdal

Kesinlikle boş bir kitap değil. Hikaye güzel, anlatımlar, ifadeler ve gözlemlerde öyle. 3 kadının hayatı anlatılıyor konular birbiri ile alakalı olduğundan devamlı hikayeler arası geçiş ve flash-back var. Bu durumdan her nekadar hoşnut olmasamda kitap güzel ve de okumaya değer...

Fatmanur Aytaş

Bu çok güzel bir kitap. Ben aldım size tavsiye ederim