Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Siyah Ve Mavi

Siyah Ve Mavi

Orijinal Adı : Black and Blue

Kategori : Bestseller > Roman

Yazar : Anna Quindlen

Çevirmen : Sibel Karayusuf

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 272

Çıkış Tarihi : Temmuz 2002

Kitap Hakkında


Yıllarca yediği dayakların izini sır gibi saklayan, hiç kimseye derdini anlatamayan Frances, hayatını tam bir cehenneme çeviren kocasından kurtulmak için, kimliğini değiştirerek oğlunu alıp başka bir şehre kaçmak zorunda kalır. Genç kadın, çok sevdiği kız kardeşinden, dostlarından ve özenle dekore ettiği evinden uzak kalmanın acısı bir yana, her şeye rağmen aşık olduğu adamı kaybetmiş olmanın ve oğlunu babasından ayırmanın kederini de içinde taşımaktadır. Yine de hem kendine hem de oğluna yeni bir hayat kurmak için büyük çaba gösterir. Ancak her güne yüreği çarparak başlamakta ve beklemektedir... Çünkü Bobby'nin kendisini er geç bulacağından emindir...

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753313841

ISBN : 975331384-5

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Filiz SAKA

Uzun zamandır kadın sorunları ile ilgili kitapları okumaktayım.İnanın bu kitap beni okadar etkisi altına almış olacak ki,kitabı çok evvelden okumuş olmama rağmen hala etkisi altındayım.Anlatım çok başarılı.Sizde ister istemez olayların içine dahil oluyorsunuz.Eğer kadın konulu kitaplardan hoşlananlar varsa mutlaka bu kitabı okumalılar.Sevgilerimle.