Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Sisli Dağların Ötesinde

Sisli Dağların Ötesinde

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Karen Marie Moning

Editör : Eren Abaka

Sayfa Sayısı : 400

Çıkış Tarihi : Şubat 2013

22.50
SATIŞ DIŞI
Baştan çıkarıcı bir İskoç lordu...

Zamanda tutsak olmuş bir yabancı...

Kitap Hakkında


Ona sahip olmak için her şeyini, hatta ruhunu vermeye hazırdı
Baştan çıkarıcı bir İskoç lordu
O, savaş meydanındaki ve yatak odasındaki meziyetlerinden dolayı bütün krallıkta Hawk olarak bilinirdi. Hiçbir kadın onun dokunuşuna karşı koyamazdı ama içlerinden biri bile onun kalbine ulaşamamıştı ta ki intikam peşindeki bir peri tarafından günümüz Seattle'ından Ortaçağ'ın İskoçya'sına getirilen Adrienne de Simone'a kadar. Ait olmadığı bir yüzyıla hapsolan, fazlasıyla cesur, çok konuşan bu kadın bir 16. yüzyıl çapkını için gerçek bir sınavdı. Hawk ile evliliğe zorlanan Adrienne, onu kendisinden uzak tutacağına yemin etmişti ancak yakışıklı lordun tatlı baştan çıkarışı yeminini bozmasına sebep olacaktı.
Zamanda tutsak olmuş bir yabancı
Adrienne'in kusursuz dudaklarında zampara lord için kusursuz bir
hayır cevabı vardı ama Hawk, ona adını tutkuyla söyleteceğine ve onu arzuyla yalvartacağına dair ant içmişti. Ne farklı zamanlardan gelmeleri ne de aralarındaki mesafe onun aşkını kazanmasına mani olacaktı. Adrienne tutkulu kalbinin telkinlerine uymak konusunda tereddüt etse de tüm çekinceleri Hawk'ın kararlılığı karşısında eriyip gidecekti...

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944826365

ISBN : 9789944826365

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle