Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Sırlar

Sırlar

Orijinal Adı : Secrets

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Lesley Pearse

Çevirmen : Eren Abaka

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 547

Çıkış Tarihi : Kasım 2008

Kitap Hakkında


Epsilon Yayınevi, İngiltere'nin en çok sevilen yazarlarından Lesley Pearse'i okuyucularıyla buluşturuyor. Yazarın uzun süre listelerde kalan romanı Sırlar, sır yüklü geçmişin şekillendirdiği kaderden bahsediyor.
Daily Mail'in Göz ardı edilemeyecek kadar dikkat çekici karakterler türünün en iyi örneği olan bu romanda okurlara ulaşıyor,� dediği romandaki karakterleri kitabı okuyup kapağını kapatsanız da unutamayacaksınız!

Adele, kız kardeşi Pamela doğmadan önce yaşanan hiçbir şeyi hatırlayamıyordu. Zihninin derinliklerinde anımsayabildiği en eski şey itmeye çalıştığı bebek arabası ve içinde yatanın oyuncak bir bebekten bile daha güzel olduğunu düşündüğü bir beşikti. Anılar kar küresindeki minik zerrecikler gibi üzerine yağıyordu. Titriyor ve ağlıyordu.
Hayatın acımasız gerçekleriyle yüzleşen, aşkı arayan bir kızın hikâyesi...

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944821179

ISBN : 9944-821-17-9

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


buse

çok iyi kurgulanmış bir öykü tamamıyla kusursuz ani atışlarıyla insanı kitabın içine sokup kendini kaybettiriyor....

ZELİHA KAPLAN

sıradan bir konusu vardı.hele sonlara doğru resmen türk filmlerine taş çıkartmış. nerdeyse kardeş çıkıyorlardı.sonunu okumadım merak da etmiyorum doğrusu.ikincisi çıkıyormuş almayı düşünmüyorum.

dulce

Lesley Pearse adını gördüğüm an gerçekten çok etkilendim.Merak ettiğim bir yazar.Bir çok sitede uzun zamandır karşıma çıkıyor.Bizde herhalde yayımlanmaz diye düşünüyordum.Herzamanki gibi Epsilon beni şaşırttı.İyiki varsın Epsilon.Sırada ne var birde sitenizde bunu belirtsenizde bizde merak etmekten kurtulsak.Mutfaktakiler bölümü takılı kaldı.Artık çaresine bakın size hiç yakışmıyor.