Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Sır Gibi Sakladım

Sır Gibi Sakladım

Orijinal Adı : How to Woo a Reluctant Baby

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Sabrina Jeffries

Çevirmen : Selin Ceylan

Editör : Enis Köksaldı

Sayfa Sayısı : 416

Çıkış Tarihi : Temmuz 2012

22.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


Yakışıklı bir hovarda Minerva'ya büyükannesinin ültimatomunu yerine getirmesi için kendisiyle evlenmeyi teklif ettiğinde, Sharpe ailesinin başına buyruk kızı, hem mirasını koruma altına alacak hem de bu yakışıklı adamın hayal gücünü harekete geçirecek kışkırtıcı bir karşı teklifte bulunur.
Leydi Minerva Sharpe, büyükannesinin taleplerinin önüne taş koyacak mükemmel bir plana sahiptir: bir hovardayla nişanlanmak! Kuşkusuz, büyükannesi bir çapkınla evlenmesine göz yummaktansa, evlilik şartına bağladığı mirasını serbest bırakacaktır. Peki Minerva'nın sözde koca adayı rolünü, yine kendisinin yazdığı popüler gotik romanlardaki yakışıklı casusa ilham vermiş olan vahşi avukat Giles Masters'tan daha iyi kim oynayabilir? On dokuzuncu yaş gününde Giles Masters'tan aldığı tutkulu öpücüğün anısı hâlâ dudaklarında olsa da, böyle bir hovardayla evlenmek şöyle dursun, ona gönlünü kaptırmak gibi bir niyeti bile yoktur. Ama hakkında çok az şey bildiği bu adam, aslında hükümet adına çalışan bir gizli ajandır. Minerva'nın anne babasının ölümlerinin ardındaki gizemi araştırmak için güç birliği yapmaya karar verdiklerinde, sahte nişanlılıkları da alev alev yanan bir tutku oyununa dönüşür. Minerva daha sonra Giles'ın gizli ikili yaşamını keşfederken, Giles da onun kalbine tekrar girebilmek için mesleğinin kurnaz numaralarının hepsini kullanmak zorunda kalır.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944825511

ISBN : 9789944825511

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Sema Durmaz

güzel ve çekici bir konuydu, hem gülümsedim hem hüzünlendim... seri halde okunmasını tavsiye ederim.

s.s.

epsilon yayınevini ilk basım tarihinden itibaren çok beğenerek okuyorum.Çizim resimlerin her zaman daha güzel,çekim resimlerin kapakta soğuk ve yapay durduğunu savunanlardanım.56 yaşımdayım ilkokul 2de kitap okumaya başladım,halen severek devam ediyorum.Bu nedenle EPSİLON yayınevi gündemi yakalaması,çok güzel romanlar yayınlaması nedeniyle veee artık kapak resimleri çizimleriyle hep ilk sıramda yer alıyor.teşekkürler epsilon.... ben her sene kitap fuarına ilk kurulduğundan itibaren giderim.en fazla kitap sizin yayınevinizden kiii hep standınızdan ya 3 yada 4 zor taşınan poşetle ayrılırım.zaten kitap fuarında en az elinde 10 poşetle dolaşan görürseniz ya ben yada kızımdır ki genelde birlikte gideriz.Sene içinde aldıklarımız ayrı tabikii TEŞEKKÜRLER.....

mine

harikasın epsilon...gabe,nin romanınıda heyecanla bekliyoruz..sabrinadan sonra umarım sırada katrine e wodivis julie garwood vardır epey zaman oldu sabırla bekliyorum

ilkay tansu şimşek

Epsilon yayınlarının orjinal kapak kullanmaya başlaması harika kapak çok güzel