Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Sınırı Aşacaksın

Sınırı Aşacaksın

Orijinal Adı : Over The Line

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Cindy Gerard

Çevirmen : Selim YENİÇERİ

Editör : Ayşe TUNCA

Sayfa Sayısı : 337

Çıkış Tarihi : Aralık 2008

Kitap Hakkında


Yazdığı kırkı aşkın romanla New York Times ve USA Today'in çok satan kitaplar listesine girmiş olan ve çok sayıda ödüle layık görülen yazarın Epsilon Yayınevi'nden çıkan ilk kitabı Sınırı Aşacaksın cinsel bir gerilim yüklü.
Kimin aklına gelirdi ki? Hayatı boyunca taşrada yaşamış Köylü Çocuğu Wilson, bir Rock yıldızının kişisel güvenlik uzmanı olacak! Jase müzikle dans eden ve sahneyi dolduran hayran kitlesine baktı. Ne kadar da kalabalıktı! Yerel güvenlik elemanları kalabalığın sahneye çıkmasını önlemekte iyi iş çıkarıyorlardı ama Jase resmi olarak bu gece işbaşında olduğu için işler kontrolden çıktığı takdirde hemen müdahale etmeye hazırdı.
Şu anda kontrolden çıkmış olan tek şey Tatlı Bebek Jane'in kendisiydi. Lanet olsun, ne kadar da muhteşem görünüyordu!

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944821216

ISBN : 9944-821-21-6

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Juve Baby

kitap gayet hoş ve eğlenceli, sevdim.. ama neden serinin 4. kitabından başladınız onu anlamadım :S umarım önceki kitaplarıda yayınlarsınız! ..***..

Mine

Yayınevinizden çıkan Sınırı Aşacaksın kitabını zevkle okudum.Maalesef bu harika yazarı geç farkedenlerdenim.. Fakat serinin dördüncü kitabıyla başlayarak yaptığınız yanlışı serinin devam kitaplarını çıkarmayarak sürdürüyorsunuz... 2008 Aralık ayı boyunca yeni bir kitap nasıl çıkarılamaz merak içerisindeyim. Ayrıca Selim Yeniçeriyi mükemmel çevirisi içn kutluyorum.. Onun çevirilerini okumakayrı bir zevk..

sis

Zevkle okudum çok sürükleyiciydi...

Revan

Bu kitabı okurken Kevin Costner'ı benim de kahramanım yapan ve hala devam ettiren Badigard filmini tekrar seyrettim sanki.Kitabı çok beğendim,umarım kısa zamanda devamı gelir.

seda m.

Okumaya başaladığınız andan itibaren sizi saran ve sürükleyen mükemmel bir roman. Yazarın diğer eserlerinide sabırsızlıkla bekliyorum.

Dulce

Sonunda Cindy Gerard'ın BODYGUARDS serisi çıktı.Bizde çıkmaz diyordum ama Epsilon yine yapacağını yaptı.Teşekkürler Epsilon umarım beni şaşırtmaya hep devam edersin. Gittikçe sabırsızlanıyorum acaba sırada ne var.