Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Sıcak Buz / Cep Boy

Sıcak Buz / Cep Boy

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Nora Roberts

Çevirmen : Sinan KÖSEOĞLU

Editör : Meltem Erkmen

Sayfa Sayısı : 400

Çıkış Tarihi : Ocak 2011

22.50

Kitap Hakkında


Son model arabaları, eski filmleri, İtalyan stili çizmeleri seven ve jet hızıyla yaşayan, Manhattan sosyetesinden genç bir kadının yolu çaresiz kalmış bir kaçakla kesişince, birdenbire hayatını ölüm çizgisinde ve kontrolünü kaybetmiş olarak yaşamaya başlar.
Etrafında mermiler uçuşmaya başlamadan hemen önce, Whitney MacAllister'ın Mercedes'ine dalan deri giysili adam tam bir sürprizdir. Whitney ölümün bir adım önünde durabilmek için, bu gizemli yabancıyla bir ortaklığın içinde bulur kendini. Önlerinde tek bir şans vardır. Arkalarında ise yollarına çıkan herkesi öldüren soğuk, acımasız katiller Whitney ile gizemli yabancıyı Madagaskar'ın nemli ve egzotik doğasına taşıyan serüven, kazanan veya kaybedenin belli olmadığı ürkütücü bir sona doğru ilerlerken, aşk çıkagelir...

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823517

ISBN : 9789944823517

Boyutları : 105x170

Kapak Cinsi : Karton Kapak

Yorum Ekle  

Yorumlar 


sevim

nora roberts'ın yeni kitaplarının çevirisini bekliyoruz.özellikle EVE DALLAS serisi

Ayşe

Artık Eve Dalla serisinin devamını gelmesini istiyoruz ve sabırla bekliyoruz...

ESİN

Uzun zamandan beri Nora ROBERTS'ın yeni kitaplarını dört gözle beklemekteyim. Lütfen artık bizi daha fazla bekletmeyin. Özellikle de Eve DALLAS serisini.