Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Sevginin Son Dileği

Sevginin Son Dileği

Orijinal Adı : Hannah’s List

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Debbie Macomber

Çevirmen : Nilgün Birgül

Editör : Enis Köksaldı

Sayfa Sayısı : 400

64.50
Debbie Kitapları bütün dünyada onlarca dile çevrilen ve milyonlarca satan
Macomber, Küçük Mucizeler Dükkânı adlı serisiyle artık Epsilon’da!

Kitap Hakkında


“Canım Michael,
Biliyorum, bu mektup seni şoka uğratacak…”

 


Çok sevdiği karısının ölüm yıldönümünde Dr. Michael Everett, Hannah’dan bir mektup alır.

Bu mektupta Hannah ona kalbindeki sevgiyi hatırlatır ve son bir istekte bulunur. İmkânsız bir istek. Senin tekrar evlenmeni istiyorum. Ona kalan yıllarını yas tutarak geçirmemesini söyler ve bunun için de kafasında üç kadın 

 

olduğunu belirtir. Hannah’nın listesindeki ilk kadın, Blossom Sokağı’nda bir kafenin işletmeciliğini yapan kuzini Winter Adams’tır. İkincisi, Hannah’nın onkoloji hemşiresi Leanne Lancaster’dır. Michael bu iki kadını da tanımaktadır. Ama listedeki üçüncü isimle, yani Macy Roth’la ilgili hiçbir fikri yoktur.

Sonraki aylar boyunca, Michael bu üç kadının her biriyle ayrı ayrı zaman geçirerek hem onları hem de kendini daha iyi tanır. Hannah’nın çoktan beri bildiği şeyi o da öğrenir. O, yalnızca aşkın sağlayabileceği bir bütünlük hissine ihtiyaç duyan bir adamdır. Ve Hannah’nın listesi onu, bu bütünlüğü bulmasına yardımcı olacak kadına götürür…

 

DEBBIE MACOMBER, kadın romanlarının önde gelen isimlerinden biri. Romanlarından üçü, New York Times, USA Today ve Publishers Weekly çok satanlar listelerinde bir numarada kalma rekoru kırdı. Yazarın Mrs. Miracle’ı 2009 yılında Hallmark Channel’ın en çok izlenen filmi oldu.

 

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9786051735115

ISBN : 978-605-173-511-5

Boyutları : 13,5 x 21 cm

Kapak Cinsi : Karton Kapak (Ningbo Üstün Kalite)

İlgili Kitaplar