Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Sevginin Eşsiz Kışı

Sevginin Eşsiz Kışı

Kategori : Türk Edebiyatı > Öykü

Yazar : İnci Aral

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 136

Çıkış Tarihi : Nisan 2003

Kitap Hakkında


"İnci Aral, Sevginin Eşsiz Kışı'nda kadın-erkek ilişkilerini anlatırken cesur. Cesur evet ve hemen eklemek gerek: Yazdığının bir "edebiyat eseri" olduğunu hiç mi hiç aklından çıkarmıyor. (...) Ayrıntıları ustalıkla kullanıyor (...) ve hikâye okundukça aydınlanıyor. İnci Aral'da bir ressam gözü var."
- Fethi Naci / Gücünü Yitiren Edebiyat
"Şiire çok yakın bir söylemi var İnci Aral'ın. "Sevginin Eşsiz Kışı" baştan sona şiirsel bir metin..."
Leyla Şahin / Cumhuriyet. Kitap/Sayı: 253
"İnsanın her yaşta, her koşulda yaşayabileceği, bir çakımlık şimşek gibi yaşamımızı aydınlatan, gözlerimizi kamaştıran, dünyamızı mutlulukla dolduran sevgiler de sürekli olamıyor. Zamanla eskiyor, düşünmediğimiz biçimlere giriyor, yeni kanallar arıyor kendine. Sevginin Eşsiz Kışı, insanı sevgi kadar, kendi kendini yiyip tüketen, iki kişinin birbirine anlayıp değerlendirmelerine fırsat tanımayan, tersine atmacalar gibi birbirine saldırtan duygu fırtınalarını anlatıyor. İnci Aral özgün ve şiirsel diliyle en özel duygularımıza eğiliyor."
- Hidayet Karakaş / Cumhuriyet/Ağustos 1986

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314343

ISBN : 9753314345

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

Yorum Ekle  

Yorumlar 


Av.Elif YAR

okumadığım bir kitapla ilgili elbette yorum yapmayacağım ama sevgili İnci ARAL'ın kaleminin ucunda önce kadın vardır!Yaşamdaki yerini,sevdasını,erkek dünyasını,hayatı sorgulayan, anlamlandırmayı okuyucusuna bırakan;güçlü olduğu kadar yalın uslubuyla içimizdeki kuşları keşfiyle beni daima heyecanlandıran zarif inci'ye sevgiyle...