Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Sevgim Sana Ait

Sevgim Sana Ait

Orijinal Adı : Devil In Winter

Kategori : Bestseller > Aşk

Yazar : Lisa Kleypas

Çevirmen : Kübra Tekneci

Editör : Aslı Güçlü

Sayfa Sayısı : 352

Çıkış Tarihi : Kasım 2010

22.50
SATIŞ DIŞI

Kitap Hakkında


NEW YORK TIMES GAZETESİNİN EN ÇOK SATAN KİTAPLAR LİSTESİNİN GÖZDE YAZARI LISA KLEYPAS'TAN RUHUNUZA DOKUNUP BENLİĞİNİZİ MUTLULUKLA DOLDURACAK MÜTHİŞ BİR AŞK HİKÂYESİ DAHA...
Benimle Kal ve O Yaz isimli romanları Türk okuyucular tarafından büyük ilgi gören aşk romanlarının vazgeçilmez ismi Kleypas
Sevgim Sana Ait'le kalbinizi yeniden fethedecek.
Arkadaşlarına kıyasla oldukça utangaç olan Evangeline Jenner, babasının mirasını aldığı anda hepsinden daha zengin olacaktı. Ancak bunun için ilk önce vicdansız akrabalarından kurtulması gerekiyordu. Evie çapkın vikont St. Vincent'a akıl almaz bir teklif sundu: Evlilik!
Sebastian'ın adı öylesine kötüye çıkmıştı ki onunla baş başa otuz saniye geçiren bir kızın bile ismi lekelenirdi. Buna karşın çekici ama utangaç olan Evie yanında şaperonu dahi olmadan kapısının önünde belirivermişti. Güzellik konusunda zevk sahibi olan bir aristokrat muhtemelen daha kötüleriyle bile yetinebilirdi.

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789944823388

ISBN : 9789944823388

Boyutları : 135x210

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


Sema Durmaz

kitap güzeldi, sadece kapak başarısız... tarihi aşk romanlarında fotograf değil de resim çok daha güzel duruyor. dönemin kıyafetleri ile çizilmiş genç bir çift çok daha güzel duruyor.. örnek olarak, Sır Gibi Sakladım, Serserim Benim verilebilir...

Süheyla Güden

Gerçekten çok güzel bir roman. Wallflower serisinin diğer kitapları gibi bir solukta okudum. Ancak serinin 4üncü ve 5inci kitaplarının halen çevirisi yok. Bunun yerine Hathaway Serisinin çevirileri çıkmış. Wallflower serisinin 4üncü ve 5inci kitaplarını bekliyoruz.

Gül

Çok güzel kitaptı.Serinin son kitabını sabırsızlıkla bekliyorum.

hande

serinin en güzel kitabıydı bence 4. kitabı da sabırsızlıkla bekliyorum

Çiçek

Kitapların şu sırayla okunması gerekiyor. O Yaz Ben Böyleyim Benimle Kal

Asra

bu kitabın sıralamasını biri yazabilir mi?ben benimle kalı okudum ama bu kitaba geçmeden önce sıralamayı bilmek istiyorum :))

pelin

bu serinin ilk kitabı hangısı yada sıralamayı bilen yazabılırmı acaba ben oyaz ile başladım ama devamı konusunda bılgım yok

ece

lisa kleypas bu alanda en beğendiğim yazarlardan ve bu kitabı da okuduğum en sürükleyici romanlardan biriydi,şiddetle tavsiye ediyorum.Epsilona bizi bu kadar başarılı yazarlarla tanıştırdığı için çok teşekkürler.Yazarın 'tempt me at midnight' adlı kitabını da yayınlarsanız çok sevinirim, bu kitabını da heycanla bekliyorum.

aslı

bu seriyi çok sevdim ama anlamadığım bir şey var niye seriyi bir ve iki ve üç diye değilde ikinci kitabı atlayarak üçüncü kitabı çıkardınız anlamadım

Juve Baby

Judith'le beraber favori yazarım Lisa, O Yaz ve Benimle Kal'ın yanında biraz zayıf kalıyor bu romanı, diğer iki romanı çok daha güzeldi, ama bunuda sevdim.. sanırım bu romanı sevme sebeplerimden biride Cam Rohan'ın gençliğini anlatması, kitapda adından çok sık geçiyordu çünkü.. umarım yeniyılda daha fazla Lisa Kleypas romanı okuruz=)..***..

birgül

ben bu serinin ilk kitabını okudum ve çok beğendim sonra heyecanla ikinci kitabı beklemeye başladım bir de baktım ki ikinci kitabı atlayıp üçüncü kitabı çıkarmışlar halbuki diğerini büyük bir heyecanla bekliyordum henüz bunu okumadım lütfen serinin ikinci kitabını da çıkarın

filiz avcı

Bu seri hakşkaten harika keşke 2. si ni yayınlasaydınız ama bu da hoş Diğerleri için lütfen daha fazla bekletmeyin.Teşekkürler.

nurgül

gerçekten güzel bir romandı.ama bu bir seri roman ve 2.sini yayınlamadan neden 3. kitabı yayınladınız merak ediyorum.lütfen sırayı bozmadan çeviri yapılsın.sonra atlanan roamanın cazibesi kaçıyo.epsilona çok rica ediyorum nolur bir an önce serinin diğer romanlarını tamamlayıp yayınlasın.şimdiden teşekkürler..

zeliha

Kitabın ilk sayfalarındaki tercümeyi pek beğenmedim.Akıcı bir şekilde kitap çevrilmemişti. Fazla özelliği olmayan basit bir aşk romanı, pek beğendiğim söylenemez.

zeliş

sıkılmadan okudum gayet akıcıydı.

duygu

gerçekten güzel bir kitaptı.Herkese tavsiye ederim.Hoş bir anlatıma sahip ve sevdiğim yazarlar arasında,umarım bir an önce bu serinin ve yazarın diğer kitaplarını yayınlarsınız.Teşekkürler EPSİLON.