Hoşgeldiniz!

Sipariş verebilmek için sağ taraftaki üye girişi alanından üye girişi yapabilir, üye değilseniz hemen üye olabilirsiniz.

Üye Girişi

Üye Ol

Sevgili Düşmanım

Sevgili Düşmanım

Orijinal Adı : Ride The Eagle

Kategori : Bestseller > Macera-Gerilim-Polisiye

Yazar : Kristina O'Donnelly

Çevirmen : Sinan KÖSEOĞLU

Editör : Tanju Anapa

Sayfa Sayısı : 306

Çıkış Tarihi : Mayıs 2003

16.50

Kitap Hakkında


Karşıt durumundaki Caroline Keller ile Lester Gordon aynı duyguyu paylaşıyorlardı: New York Gazete Çalışanları Sendikası ile yönetim arasındaki gerginliği ortadan kaldıracak olan toplu sözleşme pazarlığını kazanmak. Ancak aşk ve arzular ilkelerle çarpışmaya başladığında, gerginliğin tırmanması kaçınılmazdı. Caroline Keller de, yıllarını adadığı mesleği ve ilkeleriyle aşık olduğu adam arasında kalınca, bu durumda bütün kadınların düşeceği çelişkilere düştü...

Ayrıntılı Bilgiler


Barkod : 9789753314466

ISBN : 975331446-9

Boyutları : 135x195

Kapak Cinsi : Karton Kapak

İlgili Kitaplar


Yorum Ekle  

Yorumlar 


caramel caramela

Kristina O'Donnelly'nin ilk kitabını okumuştum, bu ikincisiydi.İlkinde yakaladığım keyfi bunda da bulacağıma inanıyordum ve kesinlikle öyle de oldu. Oldukça sürükleyici ve kolay okunur bir roman. Yazar bu eserinde hayatın her aşamasında karşımıza çıkabilecek karşıtlıklar arasında seçim yapma olgusunu önümüze koymuş. Kesinlike okunmasını herkese tavsiye ediyorum.

Ali Kayhan

Bu romanin Ingilizcesini okumustum, Turkiyede basildigini okuyunca hemen satin aldim. Cok enteresan bir roman: New York kentini, gunluk gazete ve sendikalarini realist bir sekilde anlatiyor. Oyku fantazi ama New York gazetecilik sendikasinda gercekten boyle buyuk bir grev oldugunu arastirip ogrendim. Bu romani okuyuculara memnuniyetle tavsiye ederim.

Umut Derin

O'Donnely, yabancısı olmadığımız, ilgi çekici bir konuyu ele almış: İnanç ve düşüncelerinizle, duygularınız çelişirse ne yaparsınız? Aşk mı, yoksa ilkeler ve etik anlayışı mı? Hareketli, sürükleyici bir konu ve iyi tekniğe sahip bir yazarla karşılaşacaksınız bu romanda. Başladığınız gibi de, aynı hızla bitirdiğinizi göreceksiniz.

seda

bir solukta okunacak mükemmel bir eser